Lista produktów według marki Pukka

Pukka to brytyjska marka, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych herbat oraz wysokiej jakości suplementów. Wszystkie oferowane produkty odpowiednie są także dla wegan i wegetarian. Odbiorcami wyrobów są jednak osoby preferujące rozmaite gusta smakowe i rodzaje kuchni, ponieważ marka Pukka przekazuje do dyspozycji klientów wysokogatunkowy i wyjątkowy asortyment. Certyfikowane wyroby Pukka to szeroki wachlarz wyrobów, które zyskały już szerokie uznanie wymagających odbiorców. W ofercie pojawiają się także kolejne nowości, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

Ekologiczne herbaty z najwyższej półki

Herbaty Pukka to wyśmienity smak i aromat. Doskonała jakość potwierdzona została certyfikatem ekologicznym, który odpowiada za najwyższe standardy produkcji i przetwarzania. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji herbat Pukka pochodzą z organicznych i certyfikowanych upraw, gdzie nie są dopuszczane chemiczne środki ochrony roślin. Ma to bezpośredni wpływ na znakomitą jakość oraz wysoką wartość odżywczą oferowanych produktów. Aromatyczne składniki pozyskiwane są z roślin najlepszej jakości, skrupulatnie wyselekcjonowanych. 

Asortyment proponowanych herbat Pukka jest tak zróżnicowany, że każdy klient może dobrać idealnie pasujące mieszanki herbaciane. Nie bez powodu produktami Pukka zachwycają się prawdziwi koneserzy - sposób komponowania ziół, różnych gatunków herbat, przypraw i ekstraktów owocowych przyczynił się do stworzenia niepowtarzalnych smaków. W zależności od upodobań klientów oferowane są mieszanki o przeważającej nucie owocowej bądź ziołowej, dużą popularnością cieszą się też herbaty rozgrzewające. W herbatach Pukka można znaleźć takie składniki, które nie są wykorzystywane w powszechnie dostępnych mieszankach herbacianych, np.: płatki nagietka, korzeń kurkumy, miód Manuka czy nasiona kardamonu. Duże zainteresowanie zyskały również wśród klientów herbaty o działaniu oczyszczającym, które wspomagają procesy odchudzania oraz funkcjonowanie układu trawiennego.

Organiczne suplementy jako uzupełnienie zdrowej diety

Miłośnicy produktów Pukka mogą także zakupić także wysokiej jakości suplementy, które wspierają różne funkcje życiowe organizmu. Wśród proponowanych preparatów znajdują się roślinne mieszanki wpływające korzystnie na układ odpornościowy, suplementy polecane dla układu nerwowego oraz wspierania koncentracji, preparaty dedykowane dla osób borykających się z problemami trawiennymi. Warto też zwrócić uwagę na suplementy przygotowane specjalnie z myślą o zdrowiu kobiet. 

Pokazano 1-35 z 38 pozycji
Produkt dodany do ulubionych