Lista produktów według marki Resibo

Resibo to polska, niewielka firma, której początek sięga 2015 roku. Wtedy to twórczyni marki zafascynowała się kosmetykami naturalnymi. Już wcześniej była zainteresowana wpływem roślin na samopoczucie, jednak dopiero w 2015 roku plany czy też marzenia stały się rzeczywistością, a fascynacja jednej kobiety przelała się na jej obecne współpracownice. Każda ma doświadczenie z innej dziedziny wiedzy, ale łączy je jedno: pełna aprobata naturalnych wyrobów do pielęgnacji.

Resibo to w pełni polska marka bez obcego kapitału. To równocześnie producent naturalnych kosmetyków, które powstają na bazie staranie wyselekcjonowanych surowców pochodzących bezpośrednio z natury. To kosmetyki biodegradowalne, wegańskie i wszechstronne. To również wyraz szacunku do środowiska i własnego ciała, które każdego dnia zatruwane jest chemią z kosmetyków. Produkty oferowane przez Resibo charakteryzują się minimalizmem przy maksymalnej efektywności, a także rozsądnych cenach.

Obecnie linia Resibo składa się z jedenastu różnych kosmetyków. Pierwszym oferowanym produktem był olejek do demakijażu. Po nim w ofercie producenta znalazły się krem odżywczy, krem pod oczy, krem ulranawilżający, tonik, a także płyn micelarny. Każda receptura było wielokrotnie sprawdza pod kątem skuteczności. To nowoczesna technologia umożliwiła stworzenie równie doskonałych kosmetyków Przede wszystkim zawdzięcza się to rozwiązaniom, które umożliwiły pozyskanie maksymalnie skoncentrowanych ekstraktów. To one natomiast gwarantują skuteczność kosmetyków Resibo.

Celem producenta jest nie tylko oferowanie jak najlepszych naturalnych kosmetyków. Twórczyni marki pragnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zatrudnia specjalistów z zakresu ekologii, pielęgnacji i odżywiania, co gwarantuje pełną opiekę specjalistów. Nie są obietnice bez pokrycia - Resibo otrzymała znak jakości VEGE, który przyznawany jest firmom o najwyższej jakości produktów.

Filozofia równowagi, którą kieruje się Resibo, ma poparcie w działaniach firmy. Przede wszystkim łączy ona stare i nowe, czerpiąc z roślin znanych od wieków, ale równocześnie osiągając jeszcze lepsze rezultaty w pozyskiwaniu składników dzięki zdobyczom technologii. Dzięki temu kremy do twarzy czy produkty do oczyszczania wykazują zadziwiającą skuteczność.

Resibo tym samym to polski producent mający w swej ofercie wyłącznie organiczne kosmetyki. Ich główną cechą jest starannie dobrany skład i skuteczne działanie. Z uwagi na szeroki wybór produktów, Resibo oferuje pełny zakres pielęgnacji skóry. 

Pokazano 1-28 z 28 pozycji
Produkt dodany do ulubionych