Lista produktów według marki Splat

Splat jest rosyjską marką, która wprowadziła na rynek różnego rodzaju produkty do higieny jamy ustnej. Warto też zauważyć, że jest to przedsiębiorstwo rodzinne, które w ciągu zaledwie 13 lat stało się popularnym koncernem nie tylko w rodzimej Rosji, ale i w całej Europie, a nawet w Japonii. Na dzień dzisiejszy, Splat eksportuje swoje produkty do ponad 26 różnych krajów na całym świecie. Zostały one docenione ze względu na ich innowacyjną i specjalistyczną formułę. Dzięki odpowiedniemu zapleczu laboratoryjnemu, Splat opracowuje unikalne mieszanki, które wpływają na jakość oferowanych przez nich produktów oraz ich innowacyjność. Splat jest właścicielem ponad 10 rosyjskich, a także międzynarodowych patentów, co samo świadczy o renomie tejże marki. Ich spory dorobek widać też w bogatej ofercie produktowej, jaką proponują swoim klientom. 

Awangardowe środki do pielęgnacji jamy ustnej

Wśród najpopularniejszych produktów marki znajdziemy między innymi pasty do zębów linii Professional, które zawierają w swoim składzie bioaktywne składniki. Kolejną serią past do zębów, które zasługują na naszą uwagę są pasty z serii Special, gdzie znajdziemy różnego rodzaju wersje past dedykowanych do różnych problemów w obrębie jamy ustnej. Kolejnym innowacyjnym produktem są specjalne preparaty z linii Express, które pozwalają odświeżyć jamę ustną bez konieczności używania szczoteczki do zębów oraz wody. Preparaty te, dostępne w wielu wersjach, są w szczególny sposób dedykowane osobom aktywnym, które prowadzą intensywny tryb życia. To także idealne produkty do używania w podróży, które zawsze warto spakować ze sobą do walizki podróżnej. 

Szczoteczki oraz płyny do płukania jamy ustnej

W szerokiej gamie produktów, Splat posiada także specjalne płyny do płukania jamy ustnej, które pozwalają utrzymać zdrowe dziąsła, a także wzmacniają szkliwo. Dodatkowo, oferowane jonowe szczoteczki do zębów, które marka produkuje w Japonii, przede wszystkim charakteryzują się wysoką skutecznością czyszczenia. Badania pokazują bowiem, że są aż o 80% skuteczniejsze od tradycyjnych szczoteczek, do których tak jesteśmy przyzwyczajeni. Uzupełnieniem oferty producenta są wysokiej jakości nici dentystyczne, które dostępne są w kilku wariantach i które są produkowane we Włoszech. Jak widać, oferta marki jest dość rozległa i bardzo zróżnicowana. Można w niej znaleźć niemalże wszystko, co może nam być potrzebne do higieny jamy ustnej. Dodatkowo, jakość tych produktów jest wysoka, a innowacyjna formuła sprawia, że naprawdę sprawdzają się w praktyce. 

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do ulubionych