Lista produktów według marki Viridian

Viridian jest firmą, która pochodzi z Wielkiej Brytanii, a została założona w 1999 roku w Northamtonshire. Jej założycielką jest Cheryl Thallon. Od czasu założenia marki została ona nagrodzona wieloma wyróżnieniami, co przede wszystkim pozwoliło jej stać się tak rozpoznawalną marką nie tylko na Wyspach Brytyjskich. Przede wszystkim wszystkie oferowane produkty są związane z doborem najczystszych możliwych składników, jakie finalnie mają się w nich znaleźć. Już około 40% wszelkich produktów, jakie proponuje marka, posiada certyfikat Soil Association, który jest swego rodzaju gwarantem czystości składu suplementów oraz sposobu, w jaki są one wytwarzane. Jeśli więc nosimy się z myślą o wzbogaceniu swojej codziennej diety jakimś preparatem- z pewnością warto zwrócić uwagę właśnie na produkty marki Viridian.

Zdrowe suplementy bez żadnych niepożądanych substancji

Marka oferuje suplementy diety, które zawierają jedynie aktywne składniki bez niepotrzebnych substancji niepożądanych, do których możemy zaliczyć koloranty i sztuczne barwniki, sztuczne wypełniacze oraz substancje przeciwzbrylające, a także cukier. Co ważne, Viridian troszczy się o czystość składników na każdym etapie produkcji, stąd też finalnie suplementy określane są mianem etycznych. Pod lupę brane są zarówno kwestie związane z pochodzeniem składników jak i sposobem ich wytwarzania. Na dzień dzisiejszy marka ta postrzegana jest jako producent w pełni odpowiedzialny za środowisko naturalne, a finalne produkty nigdy nie są testowane na zwierzętach. Każda wyprodukowana kapsułka jest wytwarzana w oparciu o najwyższą jakość oraz najnowsze badania naukowe. Co istotne, nawet sama otoczka jest całkowicie naturalna, gdyż wytwarza się ją z roślinnej celulozy, a opakowanie zbiorcze produkowane jest ze szkła, co umożliwia odpowiednie przechowywanie produktów do momentu ich spożycia.

Szeroki wybór produktów uzupełniających codzienną dietę

Suplementy są produkowane na terenie Wielkiej Brytanii. Nie są napromieniowywane, nie zawierają też stearynianu magnezu, polepszaczy czy pestycydów. Oferta różnego rodzaju preparatów jest dość bogata- to rozmaite kompleksy aminokwasów, antyoksydanty, kompleksy zapewniające piękny i wygląd skóry, ale też wspomagające pamięć i koncentrację czy też preparaty witaminowe dedykowane kobietom w ciąży. Chcąc wzmocnić swój organizm można zdecydować się na kuracje zaproponowaną właśnie przez Viridian, jednocześnie mając pewność, co do naturalnego pochodzenia preparatu, a także jego wysokiej jakości.

Pokazano 1-35 z 49 pozycji
Produkt dodany do ulubionych