Lista produktów według marki Vitaway

Vitaway to ormiański producent preparatów zawierających czyste kultury bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus. Szczep ten został wyróżniony przez wybitnego armeńskiego profesora L.А. Erzinkian w 1964 roku. Skrupulatne, wieloletnie badania wykazały, że jest to hodowla probiotyczna, różna od innych kultur bakterii acidofilnych przede wszystkim pod względem swoich właściwości morfofizjologicznych oraz kulturowych. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe było przeprowadzenie procesu liofilizacji żywej kultury bakteryjnej oraz otrzymanie probiotyku Narine - żywych bakterii służących utrzymaniu właściwego składu oraz aktywności biologicznej mikroflory jelitowej dorosłych i dzieci. 

Jak powstał probiotyk Narine?

Za wynalezieniem probiotyku Narine stoi Levon Akopovich Erzinkyan - naukowiec i twórca Mikrobiologii Technicznej w Armenii. Po narodzinach jego wnuczki Narine w 1964 roku mężczyzna badający w tym czasie bakterie acidophilus, pobrał próbkę smółki dziecka i poddał ją analizie. W materiale odkrył bakterie nie występujące w przyrodzie - bakterie od człowieka dla człowieka. W wieku czterech lat dziewczynka znalazła się na intensywnej terapii, gdyż jej układ pokarmowy został zaatakowany przez ostrą infekcję oraz dysbakteriozę. Ponieważ tradycyjne metody leczenia nie pomagały, naukowiec i jednocześnie dziadek Narine postanowił podać jej bakterie, które nadal przechodziły niezbędne badania i testy. Rezultat okazał się niezwykle pozytywny - dziecko odzyskało zdrowie, a na jej cześć produkt otrzymał nazwę Narine. Wskutek tego wydarzenia już od 1966 roku wynalezione w ten sposób bakterie zostały przyjęte przez władze i dodawane do mleka w szpitalach dziecięcych, jako preparat wspomagający zdrowie szybko i bez skutków ubocznych. 

Jak działa Narine?

Produkt marki Vitaway Narine charakteryzuje się wysoką aktywnością kolonijną w przewodzie żołądkowo-jelitowym oraz złożonym działaniem przeciwzapalnym. Środek zapoczątkowuje proces oczyszczania organizmu, neutralizuje toksyny i skutki uboczne metabolizmu spożywanej żywności, antybiotyków i substancji leczniczych. Narine oraz inne produkty probiotyczne firmy Vitaway oparte o te same szczepy bakterii mają wysoką zdolność wytwarzania witamin - syntetyzują do 70 procent z nich wewnątrz organizmu. Preparat jest odporny na chemioterapię, antyseptyczne leki oraz antybiotyki, dlatego umieszczono go w kompleksowym leczeniu chorych na białaczkę, raka oraz Aids. Narine wykazuje również wysoką aktywność przeciwdrobnoustrojową oraz enzymatyczną wobec oportunistycznych i patogennych organizmów. 

 

 

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Produkt dodany do ulubionych