Lista produktów według marki Vuokkoset

Fińska marka Vuokkoset to odpowiedź na potrzeby kobiet, które potrzebują wyjątkowo delikatnej ochrony okolic intymnych podczas miesiączkowania. Co więcej, podpaski, tampony i wkładki tej firmy swoim składem i metodą produkcji doskonale wpisują się w stale rozwijaną ideę ekologiczności i biodegradowalności, co sprawia, że mogą pochwalić się ekologicznym odznaczeniem Nordic Swan Label oraz certyfikatem Nordic Ecolabel. 

Przyjazne środowisku i łagodne dla naskórka produkty do higieny intymnej dla kobiet

Produkty od marki Vuokkoset są propozycją dla najbardziej wymagających w kategorii artykułów do higieny intymnej dla kobiet. Pozwalają paniom na wybór alternatywnego rozwiązania dla konwencjonalnych towarów z tego segmentu, wyróżniając się dodatkowo bardzo przystępną ceną. Producent skomponował i stworzył je z najwyższą dbałością o jakość i pochodzenie składników, a także ich odpowiednią obróbkę, która nie stwarza zagrożenia dla środowiska naturalnego. Do stworzenia podpasek, wkładek i tamponów Vuokkoset użyto stuprocentowej bawełny organicznej niemodyfikowanej genetycznie, czyli bez GMO. Ponadto, nie jest ona wybielana chlorem, dzięki czemu emisja dwutlenku węgla utrzymana jest na najniższym z możliwych poziomów. Artykuły te nie zawierają pudrów, dioksyn, formaldehydu oraz innych komponentów poprawiających chłonność ani sztucznych kompozycji zapachowych, które mogłyby podrażniać wrażliwą skórę okolic intymnych. Ostateczny produkt jest zatem w ponad 90% biodegradowalny, co oznacza, że nawet jego folia samoprzylepna ulega biodegradacji. Środki do higieny intymnej Vuokkoset oznaczone są certyfikatami bezpieczeństwa dla alergików i astmatyków, co gwarantuje delikatność nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Ponadto, szeroki wybór wariantów pozwala na dopasowanie artykułów idealnie do potrzeb każdej kobiety, a doskonała jakość materiałów jest nie tylko korzystna dla środowiska, ale również dla samych użytkowniczek, ponieważ zapewnia im efektywną ochronę, komfort oraz uczucie suchości. 

Marka nagrodzona certyfikatami ekologiczności i biodegradowalności 

Produkty Vuokkoset zostały nagrodzone znakiem Nordic Swan Label, który przyznawany jest wyłącznie wtedy, gdy materiały i surowce użyte do jego produkcji są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz energooszczędne. Marka odznaczona jest także certyfikatem Ecolabel, ponieważ artykuły są niemal stuprocentowo biodegradowalne, dzięki czemu można je utylizować w kompostowniku. Podpaski, wkładki i tampony od Vuokkoset są więc artykułami w pełni naturalnymi, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo ich zastosowania nawet w przypadku tak wrażliwych miejsc, jak okolice intymne. 

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do ulubionych