Lista produktów według marki Yango

Znak yin i yang od wielu tysięcy lat wyznacza spokój i harmonię w kulturze chińskiej. Dla tradycjonalistycznych członków dalekowschodniej kultury to czarno-białe koło jest towarzyszem w dosłownie każdej sferze życia, w tym oczywiście także w zdrowiu. Yin i yang przeszedł również do kultury zachodniej, jest często pojawiającym się motywem. Bardzo wiele osób zainteresowało się wschodnim podejściem do życia oraz stylem jego prowadzenia. 

Równowaga to kluczowe słowo w przypadku tej filozofii. Znak yin i yang łączy w sobie wszystko w odpowiednich proporcjach. 

Tradycyjna medycyna chińska również zawiera w sobie elementy yin i yang. Właściwie są one bazą i formą wyjściową do całego pojęcia zdrowia. Bycie zdrowym to tak naprawdę trwanie idealnie po środku. Ale nie tylko sam człowiek posiada w sobie równowagę. Mówi się, że każdy narząd posiada swoje odrębne yin i yang. Yin oznacza noc, ciemność, sen - dlatego gdy dany narząd choruje, znajduje się po tej czarnej stronie znaku. Z yang jest odwrotnie. Skoro oznacza dzień i jasną stronę - wtedy dana część ciała jest zdrowa.

Yango

To firma tworząca naturalne suplementy diety. Powstała w 2014 roku. W przypadku tej marki, nazwa wiąże się nieodłącznie z filozofią, którą kierują się producenci. Słowo yango w języku cebuańskim (język ten używany jest przez ludzi zamieszkujących obszar niektórych wysp Oceanii oraz Azji Południowo-Wschodniej) oznacza ukłon. Twórcom firmy zależy na tym, by powstałe suplementy były ukłonem zarówno w stronę natury, dzięki której są produkowane, jak i w stronę konsumentów, do których docierają produkty najwyższej jakości. Oczywiście, nazwa Yango nawiązuje także do wcześniej wspomnianej równowagi yin i yang. Firma zapewnia klientom harmonię i zdrowie, czyli stronę yang życia.

Klucz do sukcesu

Yango to obecnie jeden z najmocniejszych zawodników na arenie suplementów diety. Firma zdobyła tę pozycję dzięki w 100% naturalnym składom swoich produktów, a co za tym idzie - dzięki ogromnemu zadowoleniu konsumentów. Ludzie coraz częściej szukają suplementów, które nie będą pomagać na jedno, a szkodzić na drugie poprzez swój chemiczny skład. Klienci oczekują tylko dobrych rezultatów, a Yango jest im w stanie to dać. Dlatego marka tak dobrze przyjęła się na wielu światowych rynkach.

Azjatyckie składniki

Kupując produkty Yango można mieć pewność, że są one wyselekcjonowane w najbardziej restrykcyjny sposób. Pochodzą od najlepszych światowych dostawców, którzy są sprawdzeni i pewni od lat. Firma stara się, by używane w suplementach rośliny były pozyskiwane tylko z miejsc, gdzie występują naturalnie, nie ze sztucznych hodowli. Dlatego przykładowo kurkumina sprowadzana jest z indyjskich plantacji, graviola z Peru, a tarczyca bajkalska z Chin.

Pokazano 1-35 z 49 pozycji
Produkt dodany do ulubionych