Lista produktów według marki Yankee Candle

Yankee Candle to amerykański producent znanych na całym świecie świec i innych produktów zapachowych sektora premium. Produkty tej marki charakteryzują się wyrazistością, autentycznością i długotrwałością. W ofercie znajdziemy przede wszystkim świece i woski zapachowe, dedykowane im kominki i inne akcesoria, a także zapachy elektryczne, samochodowe i dyfuzory. 

Co wpływa na jakość produktów zapachowych Yankee Candle?

Świece i inne produkty zapachowe Yankee Candle wytwarzane są z najwyższej jakości naturalnych, nietoksycznych substancji. Zawarty w nich knot to 100% bawełna, pozbawiona szkodliwego ołowiu, który często trafia do tańszych świeczek zapachowych. Zapach produktów Yankee Candle pochodzi z naturalnych olejków eterycznych, poddawanych rygorystycznym testom i badaniom bezpieczeństwa. Zawarty w nich wosk to z kolei surowiec wysoko rafinowany - pozbawiony zanieczyszczeń oraz toksyn. Nawet kolorowe barwniki artykułów od Yankee Candle są składnikami najwyższej klasy, podlegającymi wielu regulacjom prawnym różnych instytucji. Znakiem rozpoznawczym świec jest ręcznie prostowany knot, który umożliwia równomierne topienie wosku oraz charakterystyczne marmurkowanie, spowodowane bardzo dużą ilością olejku eterycznego. 

Zapachy dopracowane do perfekcji

Yankee Candle to marka zatrudniająca najlepszych ekspertów i perfumiarzy, których zadaniem jest tworzenie wyjątkowych palet zapachowych, odzwierciedlanych wiernie w gotowych świecach i woskach producenta. Cały proces ich tworzenia odbywa się w zaawansowanych technologicznie fabrykach i laboratoriach, podlegającym kontrolom Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych oraz National Candle Association, czyli organizacji czuwających nie tylko nad poprawnością, ale i bezpieczeństwem produkowanych artykułów. Rygorystyczne badania, testy i kontrole, a także dbałość o najdrobniejsze detale receptur zapachowych sprawiają, że aromat produktów Yankee Candle doskonale odzwierciedla palety zapachowe, jest intensywny i bardzo długo się utrzymuje

Yankee Candle to producent z ponad 45 letnią tradycją, wytwarzający rocznie ponad 200 milionów różnego typu produktów zapachowych. Marka doceniana jest nie tylko za wysokiej jakości aromaty, które długo się utrzymują, ale także za charakterystyczne szklane, nienagrzewające się słoiki, tysiące różnych nut zapachowych i doskonały, naturalny skład swoich produktów. Zawarte w nich roślinne olejki eteryczne to gwarancja najskuteczniejszej aromaterapii, bezpieczeństwa i zapachu, który wypełnia powietrze znacznie dłużej niż syntetyczne aromaty. 

Produkt dodany do ulubionych