Lista produktów według marki Yope

Marka Yope specjalizuje się w komponowaniu i produkcji kosmetyków oraz środków czystości, których skład jest przyjazny i bezpieczny zarówno dla samych użytkowników, jak i środowiska. Firma została założona przez rodziców dwójki dzieci, którzy w poszukiwaniu niedrogich, a także ekologicznych produktów dla siebie i swoich dzieci postanowili stworzyć linie, które zachwycą nie tylko zawartością, ale i zapachem oraz atrakcyjnym designem opakowania.

Receptury oparte na wiedzy i doświadczeniu dermatologów 

Produkty marki Yope to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji ciała, specjalistyczne kosmetyki dla dzieci, a także ekologiczne środki czystości. Chociaż asortyment firmy jest bardzo zróżnicowany, to wszystkie artykuły łączy jedno - zawierają ponad 90% naturalnych składników wysokiej jakości i sprawdzonego pochodzenia. Receptury opracowane zostały we współpracy z kosmetologami i dermatologami, w oparciu o zasadę jak najkrótszego składu, bez sztucznych zapachów, konserwantów, barwników, parabenów, SLS-ów, SELS-ów, pochodnych ropy naftowej ani składników zagęszczających. Dobroczynne i delikatne działanie produktów zawdzięczamy natomiast naturalnym wyciągom roślinnym, jak masła i oleje o doskonałych właściwościach odżywczych, a także między innymi nawilżającej glicerynie i alantoinie. Co więcej, składniki myjące i kompozycje zapachowe zawarte w artykułach od Yope są bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. 

Yope to nie tylko dobry skład

Kosmetyki i środki czystości marki Yope wyróżniają się na rynku nie tylko doskonałym, ekologicznym składem. Producenci dbają także o doskonałą jakość gotowych substancji, czyli ich odpowiednią gęstość i wydajność. Ponadto, produkty tej firmy oraz ich składniki nie są testowane na zwierzętach, dlatego na etykietach producenta znajdziemy wyjątkowy certyfikat fundacji VIVA. Yope to artykuły dopracowane pod każdym względem od zawartości aż po opakowanie. Butelki po artykułach tej marki nadają się do recyklingu, a niektóre linie mogą być nawet ponownie napełniane. Poza bezpiecznym składem tworzywa, z którego są produkowane, charakteryzuje je także ciekawy i bardzo przyjazny design, ozdobiony rysunkami. Priorytetem jest również ich naturalny, oryginalny i bardzo przyjemny zapach inspirowany podróżami i dzieciństwem, powstający po wielu próbach, wskutek dążenia do doskonałości. Ważnym aspektem jest także cena produktów firmy Yope, dzięki której są one przystępne dla wszystkich, którzy potrzebują delikatnej pielęgnacji w najlepszym, naturalnym wydaniu.

 

Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Produkt dodany do ulubionych