Lista produktów według marki Ziololek

Ziołolek to polska marka, z której naprawdę możemy być dumni. Jest to polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne, które istnieje na rynku już od 70 lat- jego powstanie datuje się na rok 1945. Podstawą działalności firmy od samego początku było wykorzystywanie oryginalnych, rodzimych, polskich receptur na produkty, które były, są i będą poszukiwane przez odbiorców. Warto też wspomnieć, że podczas wytwarzania różnego rodzaju preparatów marka kieruje się najwyższymi standardami i przykłada ogromną wagę do jakości. Może się poszczycić posiadaniem Certyfikatu GMP- Good Manufacturing Practise , a także Certyfikatami ISO 9001:2015. Możemy więc być pewni, że są to produkty godne naszego zaufania. 

Sprawdzone receptury i nowoczesne metody wytwarzania

Z jednej strony Ziołolek bazuje na tradycyjnych recepturach i szczyci się swoją wieloletnią tradycją. Z drugiej strony- ciągle stawia na innowacje prowadząc badania i ciągle doskonaląc swoje produkty. Koncern specjalizuje się w produkcji leków dermatologicznych. Jednym z ich flagowych produktów są także sole musujące, a także preparaty dla najmłodszych dzieci i niemowląt z serii Linomag. Szeroka oferta marki zawiera jednak także szereg innych produktów, do których między innymi możemy zaliczyć kosmetyki, dermokosmetyki, środki chroniące przed insektami, a także suplementy diety. Z pewnością, warto śledzić poczynania tej marki, gdyż systematycznie dodaje ona do swojej oferty interesujące nowości, które pomagają w profesjonalny sposób zadbać o swoje zdrowie oraz o swój wygląd. 

Aby odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i piękny wygląd

Kolejnymi kultowymi produktami są kremy Ziołolek, które zawierają A oraz E. Bardziej specjalistyczną serię stanowią kremy dedykowane do problemów z atopowym zapaleniem skóry. Z pewnością, warto się też wyposażyć w kremy, jakie mają za zadanie ochraniać naszą skórę niezależnie od pory roku- to szereg produktów z filtrami na słońce, ale i kremów ochronnych, które wytwarzają barierę od zimna czy też wiatru. Wśród produktów marki można znaleźć specjalistyczne kuracje na takie problemy ze skórą jak trądzik, zbyt sucha i zniszczona skóra, a nawet łojotok. Preparaty charakteryzują się tak wysoką skutecznością jak maści apteczne, ale mogą być przechowywane przez dłuższy czas, a co za tym idzie są bardziej komfortowe w użyciu. Chcąc więc w profesjonalny sposób zatroszczyć się o swoją skórę lub szukając marki, która posiada produkty dedykowane dla różnego rodzaju problemów dermatologicznych- na pewno warto sprawdzić naszą polską, rodzimą firmę Ziołolek. 

 

 

 

 
Produkt dodany do ulubionych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.