SAN Shaker różowy - 700 ml

Shaker SAN w kolorze różowym jest idealnym rozwiązaniem do napełniania wszystkich rodzajów napojów. Niezależnie od tego, czy są do napoje białkowe, izotoniczne lub uzupełniające codzienną dietę o niezbędne witaminy i minerały.

Więcej szczegółów

6,99 zł

SAN

SANPINK700

Inne warianty

- Koniec z przeciekaniem - przy produkcji szejkera zostały wykorzystane dwa zupełnie nowe typy plastiku. Są one na tyle elastyczne i tak dobrze spasowane, że kompletnie zapobiega to przeciekaniu w trakcie mieszania.

- Lepszy komfort picia - pokrywka i zakrętka nie są połączone ze sobą. Po wymieszaniu zawartości odkręcamy zakrętkę, odkładamy na bok i pijemy.

- Lepiej wymieszana zawartość - dzięki zastosowaniu sita rozdrabniającego o budowie stożkowo - heksagonalnej, który ułatwia mieszanie i redukuje pienienie.

- Koniec z „wybuchami” - pokrywa i nasadką są zakręcane, co pozwala całkowicie wyeliminować „wystrzeliwanie korka” i rozbryzgiwanie się zawartości.

- Ergonomiczny kształt - kształt szejkera został zaprojektowany tak aby lepiej leżał w dłoni i zmieszał ryzyko wyślizgnięcia się jego podczas mieszania .

Pojemność: 700 ml
Kolor: różowy

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen - 6,99 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 6,99 zł