Dla zwierząt


Na przestrzeni ostatnich lat relacje pomiędzy ludźmi a ich zwierzętami domowymi uległy dużej zmianie. Nasi pupile zaczęli być traktowani jako pełnoprawni członkowie rodziny, a tym samym wzrosło również zainteresowanie i świadomość, dotyczące ich prawidłowej pielęgnacji i żywienia. Psy czy koty nie są karmione jedynie resztkami ze stołu, lecz coraz częściej również specjalistycznymi produktami stworzonymi z myślą o zaspokojeniu ich potrzeb żywieniowych, a nawet o wyrafinowanym smaku. Nikogo nie dziwi zatem, że na rynku pojawiły się również suplementy dla zwierząt - zaprojektowane z myślą o ich unikalnych potrzebach.

Wspierające zdrowie i kondycję profesjonalne suplementy dla zwierząt 

Ponieważ kochamy swoje zwierzęta i chcemy, aby towarzyszyły nam w codziennym życiu jak najdłużej, staramy się zadbać o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Racjonalne odżywianie i odpowiednia suplementacja są z kolei kluczem do długiego życia ukochanych psów czy kotów. Podawanie im preparatów wielowitaminowych to najlepsza profilaktyka wielu chorób, które dla delikatnych ras mogłyby okazać się naprawdę niebezpieczne. Z kolei podczas leczenia nie wolno zapominać o probiotykach, które podobnie jak w przypadku człowieka, są dla zwierząt niezbędne w celu usprawnienia pracy ich przewodu pokarmowego i ochrony dobrej flory jelitowej. Na rynku znajdziemy również wiele suplementów o działaniu wspierającym zdrowie układu kostno-stawowego, pomagające w utrzymaniu prawidłowej wagi czy poprawiające wygląd sierści. Preparaty są bezpieczne dla zwierząt i występują w łatwych do podawania formach - na przykład tabletkach do żucia lub proszku, który dodajemy do wody czy pokarmu - dlatego nie musimy obawiać się, że piesek czy kot odmówią ich przyjmowania.

Suplementy dla zwierząt, które uspokajają i wyciszają

Nasze zwierzęta domowe są szczególnie wrażliwe na hałas i inne źródła stresu. Fajerwerki, głośne przyjęcia, odgłosy burzy czy inne nieprzyjemne dla pupili dźwięki mogą mieć bardzo negatywny wpływ na ich zdrowie i samopoczucie, dlatego dobry właściciel nigdy nie powinien pozostawać obojętnym na strach swojego przyjaciela - zwłaszcza, w dobie preparatów dla zwierząt, które pomagają im wyciszyć się i uspokoić. O środkach tego typu warto pomyśleć nie tylko przed nocą sylwestrową czy sezonem burzowym, ale również wtedy, kiedy zabieramy zwierzaka w podróż lub wręcz przeciwnie pozostawiamy go pod opieką kogoś innego, samemu udając się na urlop. Rozłąka to również duży stres dla istoty, która ufa nam najbardziej na świecie. 

Produkt dodany do ulubionych