Multiwitaminy

Pokazano 1-35 z 87 pozycji

Organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania nie jednej, a wielu witamin. To natomiast oznacza, że jeden suplement bardzo często nie jest w stanie poradzić sobie z wyzwaniem, jakie stawia przed nim organizm człowieka. Jego wymagania bardzo często wynikają z braku co najmniej kilku witamin. Co więcej, te wzajemnie na siebie oddziałują, dlatego niekiedy suplementacja może się okazać zupełnie nieskuteczna. Sięganie po kilka, a nawet kilkanaście różnych suplementów mija się z celem. W takiej sytuacji najlepiej od razu wybrać multiwitaminy.

Witaminowa mapa zdrowia

Odpowiednie dawkowanie witamin to nie tylko przyjmowanie jednego suplementu lub też kilku z nadzieją, że jakoś na organizm zadziałają. Wiele witamin do przyswajania wymaga innych witamin lub minerałów. Poznanie tych wszystkich zależności wymaga ogromnej wiedzy. Znacznie wygodniejsze jest zatem korzystanie z gotowych kompleksów witamin. To nie tylko ograniczenie przyjmowanych suplementów do jednego, ale też skład uwzględniający wszystkie powiązania i wzajemne zależności. To również gotowe kompleksy witamin i minerałów, które dedykowane są do określonych zadań. Innymi słowy, jest to duża oszczędność pieniędzy i czasu, jaki należałoby poświęcić na lekturę, by dobrać idealne witaminy dla siebie. W dodatku oferowane są w odpowiednich ilościach i najlepszych proporcjach.

Tysiąc zabiegów w jednej kapsułce

Multiwitaminy to kosmetyczka, fryzjer, spa i dietetyk w jednym. Zawierają nie tylko witaminy, ale również minerały, dzięki czemu działają w sposób najbardziej kompleksowy. Wspierają pracę całego organizmu, przywracając sprawność wszystkim zachodzącym w nim procesom, a także upiększając od zewnątrz. To dzięki nim włosy lśnią i są gęściejsze, paznokcie są mocniejsze, a cera nabiera zdrowego blasku. Odpowiednie multiwitaminy z powodzeniem zastąpią najbardziej profesjonalne zabiegi kosmetyczne, najdroższe odżywki do włosów i najlepszy makijaż. To oczywiście nie jedyny powód, by po nie sięgnąć.

Kompleksy witamin wpływają nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale też powodują znacznie lepsze samopoczucie. Może nie zastąpią terapeuty, ale na pewno poradzą sobie z wieloma problemami. Chandra, problemy ze snem, negatywne skutki stresu czy osłabieni zdolności umysłowych - na każdy z tych problemow odpowiedzią są multiwitaminy. Odpowiednio dobrane pomogą zarówno studentom, jak i uczniom czy pracownikom umysłowym. Zadbają o koncentrację i poprawią zdolność do zapamiętywania.

Chcąc wybrać najlepsze i wyłącznie sprawdzone multiwitaminy najlepiej skorzystać z naszej oferty. Produkty, które posiadamy, zapewniają skuteczną suplementację i wszystkie korzyści z niej wynikające.

Produkt dodany do ulubionych