• Obecnie brak na stanie

Swonco Płyn do płukania tkanin Słoneczna Italia - 2000 ml

Swonco
SWO198

Swonco Płyn do płukania tkanin Słoneczna Italia to mocno skoncentrowany produkt zawierający 3 razy więcej substancji aktywnych niż standardowe płyny. Bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest przyjazny nawet dla wrażliwej skóry niemowląt. Chroni kolor i strukturę tkanin podczas każdego prania, a jego śródziemnomorski bukiet zapachowy tworzą naturalne olejki eteryczne: neroli, pomarańcza, cytryna, trawa cytrynowa i bergamotka. Produkt nie zawiera sztucznych barwników i aromatów, eliminując ryzyko kontaktu ze szkodliwymi ftalanami.

Obecnie brak na stanie
31,46 zł
1,57 zł / 100 ml
Brutto
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
O produkcie

Śródziemnomorska pielęgnacja tkanin

Swonco Płyn do płukania tkanin Słoneczna Italia to produkt, który łączy w sobie skuteczną pielęgnację tkanin z troską o zdrowie użytkowników i środowisko naturalne. Jego wyjątkowa, skoncentrowana formuła zawiera trzykrotnie więcej substancji aktywnych niż standardowe płyny do płukania, co przekłada się na wysoką wydajność i ekonomiczne użytkowanie.

Sekret działania płynu tkwi w starannie dobranych składnikach pochodzenia naturalnego, które otulają włókna tkanin, nadając im miękkość i zapobiegając elektryzowaniu się. Dodatkowo, produkt zawiera specjalne substancje, które chronią intensywność kolorów i zapobiegają ich blaknięciu podczas kolejnych prań.

Wyjątkowy zapach Słonecznej Italii to kompozycja pięciu naturalnych olejków eterycznych, które przenoszą użytkownika wprost na zalane słońcem wybrzeże Morza Śródziemnego. Świeże, cytrusowe nuty pomarańczy, cytryny i bergamotki, uzupełnione kwiatowym akcentem neroli i orzeźwiającą trawą cytrynową, tworzą harmonijny bukiet zapachowy, który długo utrzymuje się na tkaninach, nie będąc jednak przytłaczającym.

Składniki, które pokochasz:

  • Kationowe środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego - zmiękczają tkaniny, ułatwiają prasowanie i zapobiegają elektryzowaniu się ubrań
  • Olejek z neroli - nadaje delikatny, kwiatowy aromat z nutą cytrusową
  • Olejek pomarańczowy - zapewnia świeży, słodki zapach kojarzący się z letnim południem
  • Olejek cytrynowy - dodaje orzeźwiającej, energetycznej nuty
  • Olejek z trawy cytrynowej - wprowadza ziołowy, cytrusowy akcent
  • Olejek bergamotkowy - dopełnia kompozycję kwiatowo-cytrusowym aromatem

Przeznaczenie:

Swonco Płyn do płukania tkanin Słoneczna Italia jest uniwersalnym produktem przeznaczonym do wszystkich rodzajów tkanin. Doskonale sprawdza się zarówno przy pielęgnacji delikatnych materiałów, jak i codziennej odzieży. Jest szczególnie polecany do tkanin kolorowych, którym zapewnia ochronę przed blaknięciem i utratą intensywności barw. Ze względu na naturalny skład i brak drażniących substancji, płyn jest bezpieczny dla osób o wrażliwej skórze, w tym niemowląt i małych dzieci. Produkt idealnie nadaje się również dla alergików oraz osób ze skłonnością do podrażnień skórnych. Może być stosowany zarówno w pralkach automatycznych, jak i przy ręcznym płukaniu tkanin, zapewniając im miękkość, łatwość prasowania i długotrwały, naturalny zapach.

Sposób użycia:

Wlać 1 nakrętkę płynu (około 30 ml) do dozownika na płyn do płukania w pralce przed rozpoczęciem cyklu płukania. W przypadku prania ręcznego, dodać płyn do ostatniego płukania i dokładnie wymieszać przed zanurzeniem tkanin.

Wskazówka: Ze względu na wysoką koncentrację produktu, nie należy przekraczać zalecanej dawki. Zwiększenie ilości płynu nie poprawi jego skuteczności, a może prowadzić do pozostawiania osadu na tkaninach. Przy bardzo delikatnych materiałach lub szczególnie wrażliwej skórze można zmniejszyć dozowanie do połowy nakrętki. Butelka 2000 ml przy standardowym dozowaniu wystarcza na około 65-70 cykli płukania.

Składniki:

5-15% kationowych środków powierzchniowo czynnych, olejki eteryczne: neroli, pomarańcza, cytryna, trawa cytrynowa, bergamotka.

Odpowiedzialność za produkt

Informacja o podmiotach odpowiedzialnych

SWONCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Producent

Kraj: PL
Ulica: Długa 14
Kod pocztowy: 62-510
Miasto: Wola Podłężna

e-mail: sklep@swonco.pl Telefon: 48608833233


Informacje podstawowe
Kraj pochodzenia
Polska
Postać
Płyn
Nie zawiera
Parabenów, Barwników, SLS, SLES
Opakowanie
W butelce
Objętość
2000 ml
Typ produktu
Akcesoria do domu
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń Swonco Płyn do płukania tkanin Słoneczna Italia - 2000 ml i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie
Loading...