Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality + zestaw 21 końcówek

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality z 21 końcówkami marki Novilia. Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality posiada włosie MicroPulse, które czyści głęboko między zębami, co zapewnia znakomite usuwanie płytki nazębnej. Okrągła elektryczna głowica do zębów jest inspirowana przez stomatologiczne profesjonalne narzędzia do czyszczenia zęba po zębie.

Więcej szczegółów

114,99 zł

Oral-B

D12+21

Charakterystyka szczoteczki elektrycznej Oral-B Vitality


Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality + zestaw 21 końcówek

Szczoteczki elektryczne są szczególnie polecane przez lekarzy stomatologów do codziennej pielęgnacji i higieny jamy ustnej. W przeciwieństwie do tradycyjnych szczoteczek manualnych, szczoteczki elektryczne jako jedyne dopasowują się do kształtu zęba, dogłębnie go oczyszczają oraz delikatnie masują dziąsła przyczyniając się do zachowania zębów i dziąseł w zdrowiu. Niemiecka marka Oral-B jest najczęściej rekomendowana przez dentystów spośród wszystkich producentów szczoteczek elektrycznych. Już dziś postaw więc na sprawdzone rozwiązania i ciesz się zdrowszym oraz bielszym uśmiechem!

Dokładnie oczyszczone i białe zęby

Szczoteczka Oral-B Vitality wykonuje aż 7600 ruchów obrotowych na minutę, dzięki czemu doskonale oczyszcza zęby oraz szczeliny między nimi z resztek pokarmu. Pozwala to chronić Twoje zęby przed rozwojem próchnicy oraz chorobami dziąseł. Oprócz tego, Oral-B Vitality, delikatnie poleruje zęby usuwając z nich przebarwienia i nagromadzony osad. Pomaga zębom odzyskać ich naturalną biel, a regularnie używana zapobiega także ich żółknięciu.  

Odpowiednio długi czas czyszczenia zębów

Lekarze stomatolodzy zalecają mycie zębów przez co najmniej dwie minuty. Ze szczoteczką Oral-B Vitality nie musisz już kontrolować czasu, który poświęcasz na szczotkowanie zębów! Posiada ona bowiem wbudowany timer, który za pomocą sygnału dźwiękowego poinformuje Cię, kiedy upłynie czas wymagany na dokładne umycie Twoich zębów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że zęby zostały dokładnie wyczyszczone.

Długi czas pracy szczoteczki na jednym ładowaniu

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality posiada wbudowany akumulator, który wystarczy na użytkowanie jej przez 7 dni (przy częstotliwości mycia zębów 2 razy dziennie), bez konieczności jego doładowywania. Możesz więc zabrać ją ze sobą wszędzie, bez obaw o konieczność każdorazowego podłączania do gniazdka. Zapewni Ci to wygodę oraz pewność, że Twoje zęby będą zawsze czyste, bez względu na okoliczności.

Dodatkowe końcówki dla jeszcze lepszej higieny jamy ustnej

Oferowany przez nas zestaw szczoteczki elektrycznej Oral-B Vitality, oprócz standardowej końcówki Oral-B 3D White, zawiera dodatkowo aż 21 wymiennych końcówek wiodącej marki Novilia. Dzięki nim będziesz miał możliwość dobrania odpowiedniej końcówki szczoteczki do Twoich indywidualnych potrzeb oraz podzielenia się swoją szczoteczką z bliskimi osobami.

Oferowany zestaw zawiera:

  • Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality
  • 1 oryginalna końcówka wybielająca Oral-B 3D White
  • stacja ładująca szczoteczkę
  • 4 końcówki WhiteCare
  • 4 końcówki FlossCare
  • 4 końcówki FlexiCare
  • 4 końcówki DuoCare
  • 4 końcówki TripleCare
PochodzenieOryginał
Rodzaj włóknaMiękkie

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Możesz być także zainteresowany