Tickless Baby odstraszacz kleszczy - Różowy

Najlepsza ochrona przed kleszczami dla Twojego dziecka. Skuteczny ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TICKLESS Baby!

Więcej szczegółów

99,00 zł

Sprzedano: 2 szt.?Ten produkt w ciągu ostatnich 90 dni
kupiły 2 osoby

Tickless

PRO10-112

Inne warianty

Tickles Baby odstraszacz kleszczy


Ochrona dziecka nie należy do łatwych zadań. Niemożliwym jest uchronienie go przed wszystkim, jednak można zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych i zadbać o to, by nie padły ofiarą chorób przenoszonych przez owady. W Polsce największym zagrożeniem dla dzieci są kleszcze, które odpowiadają m.in. za zapalenie opon mózgowych, czyli chorobę o ciężkim przebiegu i poważnych powikłaniach. Zamykanie najmłodszych w domu nie jest wyjściem, a u dzieci, szczególnie tych poniżej drugiego roku życia, stosowanie chemicznych środków jest absolutnie zabronione. Jak zatem chronić dzieci?

Odstraszanie lepsze niż przeciwdziałanie

Tickless Baby to urządzenie dedykowane do odstraszania kleszczy, a także pcheł. Jego działanie opiera się na emitowaniu impulsów ultradźwiękowych o częstotliwości 40 kHZ. Jest to częstotliwość niesłyszalna dla ludzi czy zwierząt, a jednak bardzo dobrze oddziałująca na kleszcze. Blokuje u nich narząd Hallera, który służy do namierzania żywiciela. Zablokowanie tego narządu oznacza, że kleszcze nie są w stanie polować na żywiciela. To natomiast sprawia, że dziecko jest dla nich niewidoczne. Największą zaletą Tickless Baby jest to, że emitowane dźwięki są absolutnie bezpieczne dla dzieci. Nie utrudniają im snu, nie wpływają na ich samopoczucie.

Wybierz pewność i bezpieczeństwo od pierwszego dnia życia

Dlaczego warto wybrać Tickless Baby? Przede wszystkim można go z powodzeniem stosować już od pierwszych dni życia. Jego kompaktowy rozmiar, trwała konstrukcja i dyskretny wygląd to dobre powody, by Tickless Baby przyczepić do wózka. Dzięki temu czas po spacerach będzie wypełniony zabawą z pociechą, a nie nerwowym sprawdzaniu jej skóry. To pewność i gwarancja bezpieczeństwa. Urządzenie można doczepić również do plecaka, by chronić dziecko w drodze do szkoły. Tickless Baby jest lekki i niewielki, a przy tym skuteczny w 100%. Potwierdzają to testy laboratoryjne we Włoszech.

Poprawne używanie to spokój ducha dla każdego rodzica

Tickless Baby działa od dziesięciu do 12 miesięcy. Po wyciągnięciu zawleczki dioda powinna jasno błysnąć cztery razy - to gwarancja sprawności urządzenia. Jeśli tak się nie stało, należy wymienić urządzenie na nowe ponieważ bateria zamontowana w Tickless Baby jest niewymienialna. Przez rok urządzenie pozostaje stale aktywne, emitując impulsy dźwiękowe na odległość do 1,5 metra. To wystarczający obszar, by zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Ważne jest jednak, by niczym nie zasłaniać urządzenia i nie wkładać go np. do kieszeni. Impulsy muszą móc się swobodnie rozchodzić - tylko to zapewni skuteczność. Wskazane jest również unikanie bezpośredniego kontaktu z wodą, ponieważ odstraszacz nie jest wodoodporny. Nie uszkodzi się jednak pod wpływem wilgoci, o ile się go niezwłocznie wysuszy.

Dlaczego warto wybrać Tickless Baby?

  • - gwarancja skuteczności potwierdzona testami i certyfikatami,
  • - możliwość stosowania od pierwszego dnia życia,
  • - bezpieczeństwo dzięki nieszkodliwym impulsom dźwiękowym i braku chemicznych środków,
  • - duży zasięg działania.

Specyfikacja

Czas działania: 10-12 miesięcy

Zasilanie: Aby sprawdzić naładowanie baterii: Naciśnij przycisk, dioda za kratką powinna jasno błysnąć 4 razy - jeżeli jest inaczej. należy wymienić urządzenie na nowe.

Bateria: Zainstalowana w urządzeniu bateria jest niewymienialna.

Zasięg działania: 1,5 m

Uruchomienie Wyciągnij zawleczkę

Wyłączenie: Urządzenie pozostaje aktywne przez 10-12 miesięcy (nie można go wyłączyć)

Wodoodporność: Wilgoć nie uszkadza urządzenia (IP13) - należy jednak unikać bezpośredniego kontaktu z wodą, ponieważ TickLess nie jest wodoodporny

Postępowanie w razie zamoczenia: W przypadku zawilgocenia lub zamoczenia, należy wysuszyć urządzenie

Wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej. Urządzenie posiada certyfikowany znak bezpieczeństwa CE.

Kraj pochodzeniaUnia Europejska
PostaćUrządzenie
Dla dzieciTak
Ochrona przedKleszczami

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawyPrzedpłataPobranieCzas dostawy
Kurier GLS11,99 zł16,991 - 2 dni roboczych
Paczkomaty InPost9,99 zł-1 - 2 dni roboczych
Poczta Polska - list polecony ekonomiczny5,99 zł-3 - 5 dni roboczych
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen6,99 zł9,992 - 3 dni roboczych
Paczka w Ruchu6,99 zł-3 - 5 dni roboczych
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Lenartowicza 7/1)
0 zł0 zł1 - 2 dni roboczych
Kurier GLS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł-2 - 10 dni roboczych