Xiaomi Mi Band 2 - czarny

Nowa wersja Xiaomi Mi Band 2 zachowuje zalety swojej poprzedniczki, a jednocześnie dodaje coś od siebie. Na dotykowym panelu OLED znajdują się szczegółowe informacje na temat przebytej odległości, czasu, tętna oraz temperatury ciała, a dostęp do tych informacji jest za pomocą jednego palca.

Więcej szczegółów

129,00 zł

Xiaomi

XMI_BAND2

Szczegółowe informacje o inteligentnej opasce Xiaomi Mi Band 2

Opaski Xiaomi Mi Band 2 to inteligentne urządzenia, które zdobywają coraz więcej zwolenników. Mają wiele funkcji, które dostarczają informacji użytkownikom między innymi o ilości przebytych krokach, rytmie serca lub fazach snu.

Designerski wygląd i ciekawa konstrukcja

Mi Band 2 składa się z dwóch elementów - pastylki oraz silikonowej opaski. Regulację zapewnia dziewięć otworów, które umożliwiają dopasowanie wielkości opaski do nadgarstka użytkownika. Nowy model Xiaomi został wzmocniony eleganckim szkłem, który pełni funkcję panela dotykowego. Szybka interakcja na dotyk palca przynosi wiele przyjemności z użytkowania. Wykorzystanie szkła wpływa nie tylko na efekt wizualny, ale także zapewnia urządzeniu solidne wzmocnienie. Gdy opaska spadnie na twarde podłoże to możemy być pewni, że nadal będzie sprawnie działała. Wbudowany wyświetlacz został wykonany w technologii OLED, a jego wielkość to 0.42". To na nim wyświetlane są wszelkie interesujące nas informacje - godzina, spalone kalorie, ilość przebytych kroków, aktualny puls oraz stan baterii. Wyświetlane informacje są bardzo czytelne i przejrzyste. Aby je zobaczyć należy dotknąć przycisk lub wybudzić urządzenie ruchem nadgarstka.

Xiaomi Mi Band 2 - czarny

Przydatne funkcje opaski Mi Band 2

 • Mierzenie pulsu - aby zmierzyć aktualny puls wystarczy znaleźć na wyświetlaczu odpowiednią kategorię i przetrzymać rękę poziomo na wysokości klatki piersiowej - w takim ułożeniu pomiar będzie najbardziej dokładny. Po kilku sekundach opaska daje znać wibracją, że pomiar został dokonany, a jego wynik wyświetla się na opasce. Istnieje także możliwość ciągłego mierzenia tętna - taka funkcja przyda się podczas treningu. Wyniki pomiaru pulsu oraz tętna są bardzo dokładne.
 • Krokomierz - precyzyjnie mierzy ilość kroków, które dziennie wykonaliśmy. Wylicza także dystans, jaki przebyliśmy. Wszystkie pomiary są zapisywane w aplikacji Mi Fit w formie historii.
 • Pomiar snu - ta funkcja automatycznie analizuje sen użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu dowiemy się, o której godzinie poszliśmy spać oraz o której godzinie wstaliśmy. Funkcja analizuje także poszczególne fazy snu, określając w jakim czasie użytkownik znajdywał się w jego poszczególnych etapach.

Zalety opaski Mi Band 2

Opaska cieszy się dobrymi opiniami. Oto kilka zalet, dla których warto stać się właścicielem opaski:

 • - Estetyczny i minimalistyczny styl, który wpasuje się w każde gusta,
 • - Długi czas pracy akumulatora
 • - Czytelny wyświetlacz OLED
 • - Dokładny pomiar pulsu
 • - Wodoszczelność
 • - Regulacja szerokości opaski
 • - Możliwość współpracy z iOS
 • - Szczegółowe pomiary faz snu
ProducentXiaomi

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Możesz być także zainteresowany