Xiaomi Mi PM 2.5 - detektor cząsteczek

Za pomocą detektora Xiaomi Mi PM 2.5 możesz sprawdzić poziom pyłów PM 2.5 które są najbardziej niebezpiecznymi patogenami występującymi w naszym powietrzu. Mogą się utrzymywać w atmosferze przez długi czas bez osadzania na ziemi. Są też przyczynami alergii, a nawet potrafią powodować poważniejsze schorzenia.

Więcej szczegółów

398,99 zł

Xiaomi

XMI_PM

Szczegółowe informacje o detektorze PM 2.5 od Xiaomi


Detektor Xiaomi Mi PM 2.5 jest niedużych rozmiarów, a jego waga wynosi zaledwie 100 gramów, dzięki czemu zmieści się on w kieszeni twojej kurtki i możesz mieć go zawsze przy sobie. Zasilany przez baterię o pojemności 750 mAh jest w stanie pracować nieustanie przez 2 do 3 godzin.

Xiaomi Mi PM 2.5

Wyświetlacz OLED

Detektor wyposażony jest w wyświetlacz OLED, który w przeciwieństwie do zwykłego wyświetlacza LCD nie ma podświetlenia, co przyczynia się do wydłużonej pracy na baterii.

Na ekranie wyświetlacza pojawią się następujące informacje:

Indeks PM 2.5 Urządzenie analizuje ilość cząsteczek zawieszonym w danym obszarze za pomocą wbudowanego czujnika i przetwarza je na wartość liczbową, przedstawioną na ekranie.

Kod kolorów jakości powietrza Krótka linia w górnej części ekranu może świecić się na trzy kolory: zielony, pomarańczowy oraz czerwony. Sygnalizuje to trzy poziomy zanieczyszczeń powietrza - optymalny, dobry oraz zanieczyszczony.

Ładowalna bateria Czujnik może działać na baterii, dzięki czemu może go zabrać wszędzie gdzie się udajesz. Energie uzupełnić można za pomocą portu micro USB.

Łączność Wi-Fi Urządzenie ma wbudowany moduł Wi-Fi 802.11 b / g / n 2.4 GHz, dzięki czemu z łatwością sparujesz czujnik ze swoim smartfonem czy oczyszczaczem powietrza Xiaomi Mi Air Purifier.

Tryb nocny Wyświetlacz automatycznie ustawi jasność ekranu w zależności od pory dnia.

Xiaomi Detektor Cząsteczek PM 2.5

Precyzyjny czujnik laserowy

Każdego dnia tysiące szkodliwych cząsteczek kryje się w Twoim domu. Powietrze dostające się do komory czujnika jest ciągle "przeczesywane" przez laser zdolny do rozróżnienia zanieczyszczeń o wielkości 0.3 μm. Wszystkie parametry dotyczące jakości powietrza są wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranie.

Jeden przycisk do wykonywania wszystkich operacji

Pomimo bardzo szczegółowego mechanizmu, detektor Xiaomi Mi PM 2.5 posiada intuicyjny system sterowania. Za pomocą przycisku znajdującego się na górze urządzenia można zrobić wszystko: włączyć / wyłączyć czujnik, przełączać pomiędzy trybami wyświetlić czas lub stan jakości powietrza.

ProducentXiaomi

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Możesz być także zainteresowany