Xiaomi Mi Robot - Automatyczny Odkurzacz

Automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum zostały wyposażony w 12 różnych czujników. Trzy różne procesory śledzą jego ruchy w czasie rzeczywistym i obliczają dane za pomocą algorytmu SLAM, który to mapuje układu domu i określa najlepszy sposób odkurzania.

Więcej szczegółów

1 447,99 zł

Xiaomi

XMI_ROBOT

Szczegółowe informacje o odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Laserowy czujnik odległości

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum ma laserowy czujnik odległości, który umożliwia mu skanowanie otoczenia w 360 stopniach, 1800 razy na sekundę, co pozwala mu precyzyjnie i szybko odwzorować wnętrze domu. Maksymalny zasięg skanowania wynosi 6 metrów, a błąd pomiaru wynosi poniżej dwóch procent.

12 czujników

Odkurzacz Mi Robot wykorzystuje zestaw 12 czujników, aby sprzątać dokładnie. Znajdziemy w nim m.in. ultradźwiękowy czujnik radarowy - do skanowania pomieszczenia, żyroskop - do określenia kierunków, czy czujnik klifu - który chroni go przed upadkami z wysokości.

Algorytm SLAM

Algorytm ten na podstawie danych przekazanych przez czujniki mapuje nieznany dla siebie obszar i oblicza najlepszą ścieżkę czyszczenia.

Powrót do stacji dokującej

Po skończonym czyszczeniu robot sam wraca do stacji ładowania i rozpoczyna ładowanie swoich baterii. Kiedy moc jest mniejsza niż 20%, wróci do stacji w celu uzupełnienia energii do 80% i kontynuuje nieskończoną pracę.

Potężny i wytrzymały

W celu płynniejszego czyszczenia robot wykorzystuje silnik bezszczotkowy, który zapewnia ciśnienie do 1800 paskali, jest do tego cichy i wydajny. Główna szczotka odkurzacz samoczynnie dostosowuje wysokość, aby uzyskać jak najlepszy kontakt z podłożem w celu dokładnego usunięcia zanieczyszczeń na nierównych powierzchni. Boczna szczotka dostosowuje prędkość obrotów w zależności od warunków sprzątania.

Czyszczenie krawędzi

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum wykorzystując czujnik ścienny utrzymuje odległość 10 mm od ściany, dzięki czemu skutecznie czyści powierzchnie blisko ściany, jak również krawędzie za pomocą szczotki bocznej. Jest ona mocowana za pomocą śrub, co pozwala na jej wymianę kiedy pojawi się potrzeba wymiany lub demontażu.

Mądry i elegancki

Odkurzacz składa się z 7 częściowej konstrukcji modułowej, zamkniętej w eleganckiej białej obudowie wykonanej z wytrzymałego tworzywa ABS.

Aby wyczyścić Xiaomi Mi Robot musisz otworzyć pokrywę i za pomocą jednego ruchu jesteś w stanie wyjąć i opróżnić jego zawartość. Opcjonalnie możesz również wyczyścić filtr. Główna szczotka jest łatwa w demontażu, a do jej czyszczenia przeznaczony jest specjalny grzebień, który znajduje się w zestawie.

Pojemna bateria

Robot wyposażono w akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, który zapewnia do 2.5 godziny sprzątania na jednym ładowaniu. Nie musisz się martwić o spadek pojemności wraz z upływem czasu, ponieważ specjalnie zaprojektowany system ładowania akumulatora CC i CV zapewnia żywotność baterii do 2 lat.

Komora akumulatora jest wyposażona w osłonę ze stali nierdzewnej i ochronę PTC / CID. Jest również wyposażona w wiele systemów zabezpieczających, zapewniające długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Aplikacja Mi Home

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Urządzenie synchronizuje się z aplikacją Mi Home, umożliwiającą zdalne włączenie oraz sterowanie robotem, podejrzenie jego postępów w czasie rzeczywistym, zmianę trybu sprzątania czy ustawienie harmonogramów.

Po uruchomieniu Xiaomi Mi Robot, urządzenie synchronizuje się z aplikacją. Po wykonaniu tej czynności zobaczysz informacje o oczyszczonym obszarze, poziomie baterii, czasu poświęconym na czyszczenie. Aplikacja posiada również takie funkcje, jak: wysłanie robota do stacji dokującej, rozpoczęcie sprzątania czy użycie ulepszonego trybu czyszczenia.

ProducentXiaomi

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Możesz być także zainteresowany