Xiaomi Mi TDS - tester jakości wody

Xiaomi Mi TDS tester wody jest niezbędnym, łatwym w obsłudze i bardzo pomocnym urządzeniem do systematycznego monitorowania jakości wody. Za jego pomocą można wykryć 3 rodzaje zanieczyszczeń: ilość soli rozpuszczalnych, jonowych związków organicznych oraz metali ciężkich.

Więcej szczegółów

61,99 zł

Xiaomi

XMI_TDS

Szczegółowe informacje o testerze wody Xiaomi Mi TDS


Xiaomi Mi TDS - tester jakości wody

Woda jest niezbędnym elementem diety każdego człowieka. Zaleca się jej spożywanie co najmniej 1,5 litra dziennie, w okresie letnim natomiast powinno się pić około 2 litrów wody. Z tego też powodu woda, którą pijemy, powinna być odpowiedniej jakości. Nie zawsze jednak mamy możliwość zweryfikowania, czy woda obecna w naszym kranie spełnia odpowiednie kryteria. Z pomocą przychodzi nam tester jakości wody Xiaomi Mi TDS. Pozwala on na szybkie sprawdzenie parametrów wody oraz ocenę jej zdatności do spożycia.

Xiaomi Mi TDS – energooszczędny i praktyczny tester jakości wody

Xiaomi Mi TDS to niewielkie urządzenie wyposażone z ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym pokazują się parametry badanej wody. Zasilany jest na dwie wymienne baterie AG13. Wyświetlacz samoczynnie wyłącza się po 2 minutach bezczynności. Dzięki energooszczędnemu wyświetlaczowi urządzenie zapewnia długą pracę, bez konieczności częstej wymiany baterii na nowe. Całe urządzenie jest całkowicie wodoodporne, co pozwala na jego bezpośrednią styczność z wodą.

Jak działa Xiaomi Mi TDS?

Aby wykonać pomiar parametrów wody za pomocą Xiaomi Mi TDS należy włączyć urządzenie za pomocą przycisku znajdującego się na obudowie, zdjąć zatyczkę z sondy pomiarowej, a następnie zanurzyć sondę w badanej wodzie. Po chwili na wyświetlaczu urządzenia pojawi się wartość wykonanego pomiaru, którą należy porównać z tabelą.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i małej wadze, urządzenie możesz zabierać ze sobą wszędzie i na bieżąco sprawdzać parametry spożywanej wody. Pozwoli Ci to dodatkowo zadbać o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Jakie parametry wody bada Xiaomi Mi TDS?

Urządzenie umożliwia wykrycie obecności w wodzie trzech rodzajów zanieczyszczeń: soli rozpuszczalnych, jonowych związków organicznych i metali ciężkich. Posiada ono dokładność pomiaru +/- 2%. Oprócz tego, pokazuje także temperaturę wody. Tester Xiaomi Mi TDS analizuje skład wody za pomocą dwóch odpornych na korozję sond, które zapewniają długie i bezpieczne użytkowanie urządzenia.

Do badania jakich rodzajów wody można użyć Xiaomi Mi TDS?

Tester jakości wody marki Xiaomi może posłużyć do badania parametrów właściwie każdego rodzaju wody, w tym wody pochodzącej bezpośrednio z kranu, przegotowanej, mineralnej butelkowej, wody z oczyszczalni, filtrowanej oraz wody przeznaczonej do akwarium. Dzięki jego użyciu już po chwili będziesz wiedział, jaką jakość posiada badana przez Ciebie woda. Pozwoli to na ocenę jej parametrów oraz jej zdatności do użycia. Posiadacze akwariów będą mieli także możliwość lepszej troski o zdrowie i dobre samopoczucie ryb akwariowych i w razie wykrycia zanieczyszczeń, użycia przeznaczonych do tego celu uzdatniaczy.

Xiaomi Mi TDS - tester wody

ProducentXiaomi

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Mieszane uczucia

Mam jeden stary i duży miernik TDS który chciałem zastąpić mniejszym.
Jednak zostałem oszukany.
Piszą że może wykryć 3 rodzaje zanieczyszczeń wody, a miernik wykrywa tylko sumaryczną ilość substancji w niej rozpuszczonych.
Do tego jego cena jest 3 razy wyższa od dostępnej na rynku.
Mam nauczkę by nie kupować szybko…

Czy ten komentarz był dla ciebie przydatny? Tak Nie

Możesz być także zainteresowany