Urządzenia medyczne  Jest 3 produktów.

  • Jedyny tak precyzyjny termometr do mleka. Nowy, innowacyjny termometr do mleka, który dokładnie mierzy temperaturę cieczy w butelce. Chcesz wiedzieć czy podajesz (przygotowujesz) mleko lub kaszkę swojemu dziecku w odpowiedniej temperaturze? Milkchecker jest dla Ciebie!
    Towar dostępny
  • HI-TECH MEDICAL ORO-880 to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi.
    Brak
  • HI-TECH MEDICAL ORO 868 to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY LOGIC. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny.
    Brak

Ludzie chcą być zdrowi. Z tego powodu coraz więcej osób sięga po wszelkie sposoby służące poprawie zdrowia. Diety, aktywność fizyczna i wiele innych metod to jednak żadna gwarancja, że wszystkie ewentualne schorzenia uda się szybko wykryć. Szybko na tyle, by nie poczyniły żadnych większych, nieodwracalnych szkód w organizmie. Umożliwiają to jednak urządzenia medyczne, dzięki którym troska o zdrowie może być stale monitorowana. Szczególnie że urządzenia medyczne służą do diagnozowania, zapobiegania, monitorowania, a także łagodzenia przebiegu chorób. Są również odpowiedzią na wszelkie urazy, które to łagodzą lub kompensują. Urządzenia medyczne, chociaż są domeną służby zdrowia, nie muszą pozostawać poza zasięgiem zwyczajnej osoby bez wykształcenia medycznego.

Nie trzeba być lekarzem, by dbaź o swoje zdrowie

Dzięki urządzeniom medycznym nawet osoby, które nie mają związku z medycyną, mogą w prosty i łatwy sposób monitorować swoje zdrowie, dzięki czemu reagują odpowiednio szybko na wszelkie niepokojące sygnały. Urządzenia medyczne to gwarancja prostoty stosowania, a także uzyskiwania wiarygodnych wyników badań czy analiz. Dzięki nim wiele schorzeń zostaje odpowiednio wcześnie wykrytych zanim jeszcze dadzą odczuwalne na własnej skórze objawy. Dużym plusem urządzeń medycznych jest łatwość stosowania ich. Krótka instrukcja obsługi - tyle zazwyczaj wystarcza, by mieć kontrolę nad swoim zdrowiem. Brak specjalistycznej wiedzy nie jest żadnym problemem jeśli korzysta się z dobrych, sprawdzonych urządzeń medycznych domowego przeznaczenia.

Nie każde urządzenie jest urządzeniem medycznym

Chociaż na rynku nie brakuje urządzeń monitorujący stan zdrowia, nie każde z nich jest urządzeniem medycznym. Aby mogło takim być, musi być stworzone do przeznaczenia medycznego. To jedna z gwarancji skuteczności, a tym samym uzyskiwania prawidłowych wymiarów. Równie ważny jest certyfikat CE, który urządzenie musi posiadać. Jest on potwierdzeniem zgodności z normami unijnymi. Dzięki temu urządzenie opatrzone odpowiednim certyfikatem jest bezpieczne w stosowaniu, a uzyskiwane dzięki niemu wyniki są wiarygodne. O ile zatem na rynku można spotkać setki różnych termometrów, o tyle warto poświęcić chwilę, by wybrać ten znanej i renomowanej marki, która w swoje urządzenia zaopatruje placówki medyczne. Bardzo często takie firmy oferują również urządzenia użytku domowego - prostsze w obsłudze, ale nie mniej skuteczne. I właśnie po takie należy sięgać, dbając o zdrowie swoje i swoich bliskich. W końcu zdrowie jest najważniejsze.