Przyprawy  Jest 4 produktów.

 • Cukier ciemny muscovado jest pełen naturalnych melas. Jego bogaty smak i naturalny ciemny kolor dodaje szczególnego charakteru wykwintnym daniom czy wypiekom. Idealny do ciast owocowych, wypieków czekoladowych, ciemnego sosu toffi. Stanowi wspaniały składnik marynat do grillowania, chilli czy sosu bolognese.
  Towar dostępny
 • Nowy
  Bragg Liquid Aminos to przyprawa do białka roślinnego pochodząca od zdrowych, certyfikowanych soi niezmodyfikowanych genetycznie z oryginalnej formuły pioniera zdrowia.
  Towar dostępny
 • Oryginalna sól morska w płatkach Maldon świetnie komponuje się z drobiem, rybami, mięsem czerwonym, sosami, salsami i zupami. Nie pozostawia gorzkiego posmaku. Jest niezwykle świeża i czysta, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Firma Maldon jest dostawcą soli morskiej dla Jej Królewskiej Mości Królowej Anglii.
  Brak
 • Oryginalna sól morska Maldon dodatkowo wędzona wykorzystywana jest głównie do ozdabiania potraw oraz wyodrębnienia i pogłębienia smaku. Świetnie komponuje się z drobiem, rybami, mięsem czerwonym, sosami, salsami i zupami. Nie pozostawia gorzkiego posmaku. Maldon jest dostawcą soli morskiej dla Jej Królewskiej Mości Królowej Anglii.
  Brak

Przyprawy to ważne elementy każdej kuchni. Służą głównie do podkreślenia smaku, stanowiąc sowitą kropkę nad przysłowiowym "i" wielu dań. Każdy z nas stosuje je w mniejszym lub większym stopniu; do mięs, zup, sałatek czy innych przysmaków. Warto jednak korzystać z jakościowych, a przede wszystkich zdrowych rozwiązań w tym zakresie. Jest to troska nie tylko o siebie, ale i bliskich - przykładowo w momencie przygotowywania posiłku dla całej rodziny. Nie ważne jest jak jesz, bowiem chodzi o to co jesz!

Zdrowe przyprawy do codziennych dań

W naszym sklepie internetowym oferujemy przede wszystkim produkty zdrowe, które cechują się wysoką zawartością jakościowych składników czy witamin. Z przyprawami mieli już do czynienia ludzie wędrujący od kontynentu do kontynentu, wiele wieków temu. Na przestrzeni lat wiedza na ten temat ciągle się rozwijała, aż doszliśmy do momentu, gdzie konsument może skorzystać z zdrowych rozwiązań w tym zakresie.

Osoby stosujące diety (różnego rodzaju, nie koniecznie odchudzające) często główną uwagę poświęcają na dobór odpowiednich składników do posiłków, dbając o właściwą wartość odżywczą, unikając tłuszczy itp. Oczywiście, jest to bardzo dobre rozwiązanie zdrowotne, natomiast często w natłoku spraw związanych z dietą zapomina się o takich elementach jak przyprawy, które przecież są równie ważnym elementem każdego posiłku w ciągu dnia.

Przyprawiając dania warto postawić na takie produkty jak sól morska, czy cukier trzcinowy, które nie dość, że gwarantują pełnię smaku, to na dodatek cechują się o wiele lepszymi właściwościami pozytywnie wpływając na zdrowie człowieka. Posiadamy artykuły najwyższej jakości, które są cenionymi produktami na rynku - współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi dystrybutorami w zakresie zdrowej żywności i suplementów diety. Dla przykładu; Firma Maldon oferująca sól morską jest dostawcą przypraw dla Jej Królewskiej Mości Królowej Anglii.

Każda pozycja znajdująca się w naszej ofercie składa się z naturalnych składników, dzięki czemu możemy proponować klientom najlepsze rozwiązania w zakresie zdrowego żywienia. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiednich przypraw - własnie dlatego nasze produkty są dokładnie opisane, aby każdy kupujący miał świadomość co zamawia. Nie chcemy oferować "kota w worku" - jesteśmy transparentnym sklepem, któremu możesz zaufać.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie udzielamy wszelkich informacji na temat dostępnego asortymentu.