Blog sklepu Medpak

Ranking kosmetyków dla dzieci i niemowląt - Top 12 najczęściej wybieranych. Które najlepsze?

Tak naprawdę, zarówno niemowlęta jak i większe dzieci, nie potrzebują aż tak wielu kosmetyków pielęgnacyjnych - w ich przypadku tak naprawdę mniej znaczy więcej. Natomiast, bardzo ważne jest to, co takie kosmetyki mają w swoim składzie i na tę kwestię zawsze powinniśmy zwracać uwagę.
Czytaj dalej
Ranking past do zębówza- Top 12 najczęściej wybieranych. która najlepsza?

Odpowiednia pasta do zębów to obowiązkowy element wyposażenia każdej kosmetyczki, gdyż jest to preparat codziennego użytku. Jak łatwo zauważyć, na rynku znajdziemy bardzo wiele różnych past, od tych ogólnodostępnych, aż po te bardziej specjalistyczne.
Czytaj dalej
Ranking prezerwatyw - TOP 12 najczęściej wybieranych. Które najlepsze?

Prezerwatywy są nadal jednym z najpopularniejszych sposobów antykoncepcji. Statystyki podają, że wskaźnik Pearla, który mówi o ryzyku zajścia w ciąże wynosi w przypadku prezerwatyw od 5 do 15 na 100 użyć tego zabezpieczenia. Prezerwatywy są tak popularne ze względu na ich dostępność, łatwość stosowania, niską ceną, a także dość wysoką skuteczność.
Czytaj dalej
Ranking aminokwasów - TOP 12 najczęściej wybieranych. Które najlepsze?

Aminokwasy to elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Są strukturalnymi jednostkami białek, czyli prościej - ich składnikami. Charakteryzuje je między innymi to, iż łączą się ze sobą poprzez wiązania peptydowe.
Czytaj dalej
Ranking witamin dla kobiet - TOP 12 najczęściej wybieranych. Które najlepsze?

Witaminy potrzebne są każdemu. Odpowiadają za odporność organizmu, jego ogólną kondycję i zdrowie oraz za wiele poszczególnych zmian w nim zachodzących. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni w zależności od wieku i potrzeb dobierać odpowiednio ich suplementację.
Czytaj dalej
Ranking witamin dla dzieci - TOP 12 najczęściej wybieranych. Które najlepsze?

Dzieci bardzo często kategorycznie odmawiają jedzenia warzyw oraz owoców. Zdecydowanie bardziej wolą zjeść coś, co ma wyrazistszy i zazwyczaj słodszy smak. Dlatego tak trudno jest czasami ułożyć dla najmłodszych takie menu, które dostarczy im wszystkich niezbędnych składników.
Czytaj dalej
Dowiedz się, jak skutecznie ochronić swojego zwierzaka przed kleszczami

Oczywistym jest, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jeśli ktoś decyduje się na posiadanie pupila, może być pewien, że pies będzie mu w pełni oddany i na pewno odwdzięczy się za wszystko, co dobre. Zwierzę to także ogromny obowiązek, ponieważ codziennie trzeba o niego dbać, poświęcać mu dużo czasu, a przede wszystkim pilnować, by był zdrowy. Właściwie na każdym kroku na psiaki mogą czyhać różne zagrożenia. Jednym z czołowych są kleszcze.
Czytaj dalej
Jak zadbać o twarz? O czym pamiętać na co dzień?

Podczas codziennej pielęgnacji zazwyczaj najmocniej skupiamy się na wyglądzie naszej twarzy. Nic w tym dziwnego, jest ona najważniejsza, ale też skóra twarzy jest najbardziej wrażliwa i najbardziej wymagająca, jeśli chodzi o różnego rodzaju zabiegi pielęgnujące.
Czytaj dalej
Czas zadbać o swoje włosy!

Odpowiednio zadbane i wypielęgnowane włosy są niewątpliwą ozdobą każdego, niezależnie od tego, czy są to włosy blond czy odcienie brązu, a może głęboka czerń. Odpowiednia fryzura może nas odmłodzić, a zaniedbane i suche włosy wprost przeciwnie- mogą dodać nam do wieku.
Czytaj dalej
Prawidłowa pielęgnacja cery - co się na nią składa?

Dla wielu z nas codzienna pielęgnacja skóry jest nawykiem, bez którego trudno jest wyobrazić sobie dzień. To czynności rutynowe, które wykonujemy, gdyż mamy świadomość, że od tego zależy nasz dobry wygląd, a co za tym idzie - nasze dobre samopoczucie. 
Czytaj dalej
Stopery do uszu - przekonaj się, jak wybrać najlepsze dla siebie

Czas snu jest niezmiernie ważnym momentem w trakcie każdej doby. Organizm może wtedy wypocząć i zregenerować się do dalszego działania, które czeka go kolejnego dnia. Jednak istotne jest to, by sen był dobry. Warunki muszą być odpowiednie, aby ciało skutecznie odpoczęło.
Czytaj dalej
Jak wybrać najlepsze stopery na basen?

Każdy zna to nieprzyjemne uczucie, gdy wybiera się na basen, wchodzi do wody, zaczyna pływać i nagle do uszu wlewa się woda. Teoretycznie da się do tego przyzwyczaić i po pewnym czasie już przestaje to przeszkadzać, jednak po wyjściu z basenu trudno jest się pozbyć całości wody, która znalazła się w przewodach słuchowych.
Czytaj dalej