Neutralizatory zapachów

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Zdarza się, że nieprzyjemne, niechciane zapachy wnikają głęboko w strukturę przedmiotów i stają się niemal niemożliwe do usunięcia. Dym papierosowy, spalenizna, woń środków chemicznych, takich jak farby, kleje czy benzyna oraz zanieczyszczenia organiczne mogą wpływać negatywnie na nasze samopoczucie, a niekiedy wywoływać nawet niechęć do przebywania w danym pomieszczeniu czy też korzystania z danego przedmiotu. Sztuczne odświeżacze, którymi próbujemy zamaskować odór, często mieszają się z brzydkim zapachem, potęgując jego efekt, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem są neutralizatory zapachu, dostępne w formie wygodnego sprayu lub żelu.

Neutralizatory zapachu są niezbędne w domach, w których przebywają zwierzęta

Posiadanie pupila, który towarzyszy nam na każdym kroku daje wiele radości, ale nie jest również wolne od trosk. Plamy z moczu i innych organicznych zabrudzeń na podłodze i meblach to nieodłączny problem początkowej tresury, a niekiedy wręcz stały element związany z dzieleniem swojego mieszkania z psem, kotem czy gryzoniem. Problem staje się szczególnie groźny, kiedy w domu przebywają także małe dzieci, dlatego taka sytuacja wymaga natychmiastowego i bardzo zdecydowanego działania. Naturalne neutralizatory zapachu pozwalają pozbyć się nie tylko przykrej woni, ale także jej źródła, czyli bakterii. Oznacza to, że jednocześnie odkażają i odświeżają oczyszczane miejsce, a ich przyjazny naturze skład, nie stanowi zagrożenia ani dla ludzi, ani dla zwierząt. 

Neutralizatory zapachu do każdego rodzaju powierzchni

Nieprzyjemny zapach może przenikać przez różnego rodzaju materiały. Beton, drewno czy tekstylia nie stanowią dla niego żadnej przeszkody, a sierść lub włókna dodatkowo potęgują jego odczuwanie, ponieważ stale opływa je krążące w pomieszczeniu powietrze. Ekologiczne neutralizatory zapachu, działające w oparciu o wiele różnych olejków eterycznych są jednak w stanie przedostać się w głąb nawet najtwardszej powierzchni i usunąć z niej dowolny odór, zarówno pochodzenia biologicznego, jak i chemicznego. Co więcej, dzięki naturalnemu składowi możemy wykorzystywać je nawet na sobie lub naszych zwierzętach, bez obaw o jakiekolwiek uszczerbki na zdrowiu.

Neutralizatory zapachu to produkty, dzięki którym usunięcie śladów po bardzo nieprzyjemnych zabrudzeniach staje się nie tylko możliwe, ale także szybkie, skuteczne i bezpieczne. Wybierając te o naturalnym składzie, możemy używać ich w pełni swobodnie zarówno na powierzchniach codziennego użytku, jak i na żywych organizmach. 

Produkt dodany do ulubionych