Odstraszacze owadów

Pokazano 1-35 z 168 pozycji

Lato to czas, na który wiele osób czeka z utęsknieniem. Niestety nie tylko ludzie korzystają ze zmiany pogody i ciepła zachęcającego do wychodzenia na zewnątrz. Równie zachęcone czują się wszelkiego rodzaju owady, które potrafią skutecznie obrzydzić czas spędzany na łonie natury. Nie trzeba być przy tym zapalonym podróżnikiem, wielbicielem tropikalnych lasów czy amatorem odpoczynku nad jeziorem - również krótsze wyjścia na zewnątrz czy zwyczajny grill ze znajomymi to okazja do nabawienia się bolesnych i swędzących ukąszeń. Oczywiście można sięgać po namioty, można siedzieć w oparach dymu odstraszającego owady, jednak ani jedna, ani druga metoda nie rozwiązują problemu. W rzeczywistości jedynie utrudniają odczuwanie przyjemności z wolnych chwil na łonie natury.

Klasyczna chemia to już za mało

Owady, jak większość organizmów żywych, potrafią ewoluować. To natomiast oznacza, że są odporne na większość dotychczas stosowanych środków. Z tego powodu warto sięgać po nowe produkty chemiczne odstraszające owady. Te coraz rzadziej są oferowane w formie duszących sprey'ów. Bardziej popularne stają się środki ochronne w postaci balsamów czy roll on. Dzięki prostej aplikacji oraz składnikom, które są bezpieczne dla ludzi, a równocześnie odstraszają owady, każdy pobyt na łonie natury może na nowo stać się przyjemny. Brak intensywnego zapachu czy nieprzyjemnego uczucia swędzenia lub ściągania skóry to kolejne z zalet nowoczesnych środków ochronnych. Nie trzeba zatem sięgać po klasyczne marki - te, które znajdują się w naszej ofercie, są sprawdzone, przetestowane i - przede wszystkim - skuteczne. Czy można chcieć czegoś więcej?

Elektronika w walce z owadami

Okazuje się, że można. W przypadku tych najgroźniejszych małych drapieżników, do których należą kleszcze, urządzenia zasilane bateriami okazują się najbardziej skutecznym i niezawodnym sposobem ochrony przed nimi. Dzięki odpowiednim sygnałom dźwiękowym, których nie słyszą ludzie i zwierzęta, kleszcze tracą zdolność do postrzegania danej osoby jako potencjalnego żywiciela. Dzięki temu spacery nie wiążą się z ryzykiem czy niepokojem. Najważniejsza jest jednak ochrona: dla dzieci, dla dorosłych i dla zwierząt. Ochrona pewna, trwająca wiele miesięcy, absolutnie obojętna dla osoby lub zwierzęcia chronionego. Elektroniczne odstraszacze to ogromne udogodnienie dla każdego rodzica, właściciela czworonoga czy zapalonego podróżnika. To również idealna alternatywa dla każdego alergika i jedna z najbardziej wygodnych opcji oferowanych obecnie na rynku.

Produkt dodany do ulubionych