Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Promocja Jarrow Formulas
Tickless
Universal
Nutrend

Lista produktów marki Puritan's Pride

(liczba produktów: 16)

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Amerykańska marka Puritan’s Pride istnieje na rynku już od 1973 roku. Jej mottem brzmi: „uczciwość jest najlepszą polityką firmy”. Ponad 40-letnie zaufanie klientów to coś, co Puritan’s Pride bierze na poważnie.

Firma Puritan’s Pride podkreśla, że konsumenci znajdą na etykiecie każdego produktu wszystkie informacje i składniki, których użyto do ich produkcji. Preparaty amerykańskiej marki są produkowane wyłącznie w USA. Firma urosła do miana giganta dzięki jednej misji, która nigdy się nie zmieniła: tworzenie suplementów o najlepszym działaniu w najkorzystniejszej cenie.

Puritan’s Pride przeszukuje planetę w celu odnalezienia najlepszych składników produktów. Wiele z nich, używanych w witaminach i suplementach, są unikatowe dla danego regionu. Przykładowo, len używany w produktach amerykańskiej marki uprawiany jest w Północnej i Południowej Dakocie, podczas gdy olej z ryb pochodzi z Ameryki Południowej. Do produkcji suplementów, firma używa składników ze 106 państw na całym świecie. Marka dodatkowo dba o to, by spełniały one najwyższe, rygorystyczne normy.

Naukowo sformułowane witaminy i suplementy marki Puritan’s Pride przechodzą aż 15 etapów kontroli podczas całego procesu produkcji. Zapewnia to, że preparaty są czyste, spójne i skuteczne. Marka podkreśla, że jej normy są bardziej rygorystyczne niż obowiązujące prawnie. Amerykanie współpracują z Radą Odpowiedzialnego Żywienia, dzięki temu klienci otrzymują tylko bezpieczne i skuteczne produkty.

Jako pionier branży, Puritan’s Pride rozumie, że trendy, preferencje i oczekiwania konsumentów stale się zmieniają, dlatego też stale dostosowuje do nich swoje produkty.

Loading...