Libido

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Libido, czyli z łaciny żądza. Inaczej popęd lub pociąg seksualny. A jeszcze inaczej: pobudzenie pochodzące z wnętrza organizmu, którego celem jest zaspokojenie potrzeb seksualnych. Wydaje się, że skoro potrzeby seksualne są wpisane w ludzką naturą, libido również powinno takie być. I jest, ale jego poziom bardzo się waha. Niekiedy jest tak wysokie, że z trudem spogląda się na zegarek i czeka na koniec pracy oraz powrót partnera lub partnerki, a czasem zamienia w lodową rzeźbę. To naturalne i niestety bardzo częste szczególnie u kobiet. Wymagający tryb życia, ciągły bieg i stres oraz tysiące myśli kołatających się w głowie nie ułatwiają myślenia o seksie, a bez niego zbliżenia nie ma. Bo o seksie trzeba myśleć - o płynącej z niego przyjemności, o doznaniach, jakie można podczas niego odczuć.

Zamiast myśli o problemach - myślenie o rozluźnieniu

Czasami myślenie nie pomaga. Co wtedy? Romantyczna kolacja? Wyjątkowy masaż? Zapomnienie o problemach? To ostatnie nie jest proste, a właściwie należy do głównych czynników obniżających libido. Nie tak łatwo jednak przestawić myślenie na coś innego, coś znacznie bardziej przyjemnego. W takich sytuacjach nawet masaż może nie pomóc, ale z pewnością zrobią to tabletki poprawiające libido. Wyłącznie naturalne składniki, które oddziałują na kobiety. Dzięki nim ciało zostanie odpowiednio pobudzone, a z tego pobudzenia narodzą się myśli. I nie tylko, bo to czyny są ostatecznym potwierdzeniem skuteczności specyfików na libido. Środek na libido uspokoi, rozluźni i zapewni chwilę bądź kilka chwil zapomnienia. Tyle jest potrzebne, by doświadczyć przyjemności podczas seksu. Tyle wystarczy, żeby do niego w ogóle doszło.

Libido, czyli akceptacja siebie

Jaki może być jeszcze powód spadku libido? Brak akceptacji samego lub samej siebie. Zmiana wyglądu, dodatkowe kilogramy - to wszystko sprawia, że libido leci na łeb na szyję. Jak je uratować? Hipnozą? Terapią? Są łatwiejsze sposoby. Środki na libido dla kobiet i... środki poprawiające ich samoocenę w łóżku. Na pewno zrobi to większy i jędrniejszy biust, który nie musi być wynikiem operacji. Wystarczy odpowiedni krem lub tabletki, a natura zrobi swoje. To na dobry początek, bo później jako dalsze kroki "terapii" warto wdrożyć tabletki czy inny suplement poprawiający libido. Jego korzyści będą dotyczyły nie tylko samej częstotliwości, ale też poprawie zdrowia i nastroju. W końcu czy na zdrowie, wygląd i samopoczucie działa coś lepiej niż dobry seks? Z pewnością nie. Rozpromieni cerę, pomoże odzyskać spokój, a także zapewni dawkę endorfin, jakie najczęściej produkuje czekolada. Zrobi to jednak bez dodawania do diety kalorii, które wymagałyby spalenia.

Produkt dodany do ulubionych