Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Solgar

(liczba produktów: 266)

Solgar

Pokazano 1-36 z 266 pozycji
Pokazano 1-36 z 266 pozycji

Firma Solgar to producent, którego śmiało, można określić mianem pioniera na rynku suplementów diety. Ilość nowoczesnych i unikatowych preparatów, które odkryły nieznane dotychczas właściwości i korzystne połączenia sprawiają, że Solgar wyróżnia się na tle innych.

Historia rewolucji

Za datę powstania firmy Solgar uważa się rok 1947. Wtedy to oficjalnie zarejestrowano firmę, a także wprowadzono na rynek pierwszy na świecie w pełni naturalny preparat multiwitaminowy o wysokiej biodostępności. Był to zarazem pierwszy taki preparat dostępny w formie tabletek, które każdy mógł stosować. Kolejne lata to podobne sukcesy i niezagrożona pozycja lidera w zakresie innowacyjności. W roku 1968 firma Solgar wprowadza witaminy, minerały i zioła bez zawartości cukru, a do tego rozpoczyna proces eliminacji sztucznych konserwantów, barwników i aromatów z suplementów diety. Podobne sukcesy można mnożyć.

Przez siedem dekad działalności firmy Solgar wprowadziło ponad 400 unikatowych produktów. Każdy z nich to pełna kontrola firmy od samego początku aż do finalnego produktu i jego dystrybucji na świecie. Co więcej, powstały one m.in. dzięki sfinansowaniu badań zależności między odżywianiem a chorowaniem, co miało prowadzić do stworzenia doskonałych i w pełni skutecznych produktów. Przez ostatnie lata firma analizowała również wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm. Za jedno z największych osiągnięć producenta uważa się jednak technologię umożliwiającą powlekanie tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie na substancji pochodzącej od owadów. Dzięki temu oferta firmy obejmuje również kapsułki wyłącznie z surowców roślinnych, a nie półproduktów zwierzęcych.

Wyjątkowa jakość na każdym etapie

Firma Solgar posiada swoje własne laboratorium jakości, które na bieżąco dokonuje kontroli wypuszczanych na rynek produktów. Na tym jednak nie kończy się dbałość o jakość. Rozpoczyna się ona już na etapie pozyskania surowców od dostawców. Te są dokładnie sprawdzane i analizowane, a surowce niespełniające surowych wymogów natychmiast są odsyłane. Troska o jakość jest możliwa również dzięki rezygnacji z konfekcjonowania, bo chociaż firma oferuje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach, produkcja odbywa się wyłącznie w Leonii w stanie New Jersey w USA. Tam znajdują się wykwalifikowani pracownicy, laboratorium jakości i zakład produkcyjny, którego działanie poddawane jest nieustającym kontrolom.

O skrupulatności firmy Solgar świadczy m.in. system filtracji wody stosowany w zakładzie produkcyjnym. Również szklane opakowania, potwierdzają troskę firmy o jak najwyższą jakość. Tylko one bowiem chronią suplementy, a przy tym nie wpływają na ich działanie, co ma miejsce w przypadku tańszych opakowań plastikowych.

Markę Solgar wyróżnia nie tylko szeroki wybór w kategorii suplementy diety, ale również to, że suplementy firmy Solgar nie posiadają w składzie sztucznych barwników, za to składniki odżywcze, jakie marka Solgar sprzedaje pod postacią suplementów diety to naturalny preparat multiwitaminowy, wykonany w całości ze składników pochodzenia naturalnego, podobnie jak preparaty minerałowe, inne preparaty witaminowe i suplementy diety 

Szeroką gamę suplementów diety marki Solgar reprezentują między innymi preparaty takiej, jak: olej rybi (pełen dobroczynnych kwasów Omega 3), olej lniany, kwas pantotenowy, kwas foliowy, kwas hialuronowy czy beta-karoten to tylko niewiele z licznych preparatów firmy Solgar dostępnych na rynku. Firma kieruje szczególną uwagę na szeroką ofertę preparatów, zachowując przy tym wysoką jakość każdego suplementu.

Suplementy w postaci tabletki to wygodna forma ułatwiająca znacząco przyjmowanie suplementów. 

Podczas procesu wyboru suplementów, warto skierować swoją uwagę na suplementy bez składników pochodzenia zwierzęcego, suplementy na bazie składników roślinnych wykazują dużo szybsze i lepsze uwalnianie oraz wchłanianie.

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom firma Solgar tworzy suplementy diety, dopasowane do potrzeb każdego użytkownika.

Produkcja suplementów najwyższej jakości stała się złotym standardem firmy, dzięki najwyższemu standardowi obsługi klienta można być pewnym zadowolenia z otrzymanych suplementów. Wysoki poziom realizacji usług to lata doświadczenia w branży, dzięki którym każdy proces mógł być doprowadzony do perfekcji.

Suplementy Solgar dostępne w ramach naszego sklepu internetowego dostały się do naszej oferty dzięki swojemu dobroczynnemu wpływowi na ludzki organizm. Dzięki zastosowaniu półproduktów o dużej dostępności producent jest w stanie zaoferować nam naturalne preparaty, które zawsze możemy mieć pod rękąkiedy nasz organizm ich potrzebuje. 

Loading...