Lista produktów według marki Solgar

Solgar to producent, którego śmiało można określić mianem pioniera na rynku suplementów diety. Ilość nowoczesnych i unikatowych preparatów, które odkryły nieznane dotychczas właściwości i korzystne połączenia sprawiają, że Solgar wyróżnia się na tle innych.

Historia rewolucji

Za datę powstania firmy Solgar uważa się rok 1947. Wtedy to oficjalnie zarejestrowano firmę, a także wprowadzono na rynek pierwszy na świecie w pełni naturalny preparat multiwitaminowy o wysokiej biodostępności. Był to zarazem pierwszy taki preparat dostępny w formie tabletek, które każdy mógł stosować. Kolejne lata to podobne sukcesy i niezagrożona pozycja lidera w zakresie innowacyjności. W roku 1968 Solgar wprowadza witaminy, minerały i zioła bez zawartości cukru, a do tego rozpoczyna proces eliminacji sztucznych konserwantów, barwników i aromatów z suplementów diety. Podobne sukcesy można mnożyć.

Przez siedem dekad działalności Solgar wprowadziło ponad 400 unikatowych produktów. Każdy z nich to pełna kontrola firmy od samego początku aż do finalnego produktu i jego dystrybucji na świecie. Co więcej, powstały one m.in. dzięki sfinansowaniu badań zależności między odżywianiem a chorowaniem, co miało prowadzić do stworzenia doskonałych i w pełni skutecznych produktów. Przez ostatnie lata firma analizowała również wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm. Za jedno z największych osiągnięć producenta uważa się jednak technologię umożliwiającą powlekanie tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie na substancji pochodzącej od owadów. Dzięki temu oferta firmy obejmuje również kapsułki wyłącznie z surowców roślinnych, a nie półproduktów zwierzęcych.

Wyjątkowa jakość na każdym etapie

Solgar posiada swoje własne laboratorium jakości, które na bieżąco dokonuje kontroli wypuszczanych na rynek produktów. Na tym jednak nie kończy się dbałość o jakość. Rozpoczyna się ona już na etapie pozyskania surowców od dostawców. Te są dokładnie sprawdzane i analizowane, a surowce nie spełniające surowych wymogów natychmiast są odsyłane. Troska o jakość jest możliwa również dzięki rezygnacji z konfekcjonowania, bo chociaż firma oferuje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach, produkcja odbywa się wyłącznie w Leonii w stanie New Jersey w USA. Tam znajdują się wykwalifikowani pracownicy, laboratorium jakości i zakład produkcyjny, którego działanie poddawane jest nieustającym kontrolom. O skrupulatności firmy Solgar świadczy m.in. system filtracji wody stosowany w zakładzie produkcyjnym. Również szklane opakowania, potwierdzają troskę firmy o jak najwyższą jakość. Tylko one bowiem chronią suplementy, a przy tym nie wpływają na ich działanie, co ma miejsce w przypadku tańszych opakowań plastikowych.

Pokazano 1-35 z 176 pozycji
Produkt dodany do ulubionych