Dezodoranty i antyperspiranty

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Dezodoranty oraz antyperspiranty to takie preparaty, które pozwalają poczuć się nam świeżo i pewnie niezależnie od pogody czy też sytuacji stresujących, jakie mogą nas spotkać w ciągu dnia. Zapobiegają pojawianiu się nieestetycznych plam na ubraniach, odświeżają oraz pozwalają zniwelować nieprzyjemny zapach. Warto jednak, aby i te preparaty bazowały na naturalnych składnikach, które są dla naszej skóry przyjazne, a oprócz samego odświeżania skóry mogą ją dodatkowo odżywiać. W tej kategorii kosmetyków do ciała prezentujemy preparaty w różnej formie, od typowych antyperspirantów w sprayu, przez te w sztyfcie, aż po dezodorant w kremie lub też w proszku. Oferujemy preparaty wysokiej jakości, które przede wszystkim są skuteczne, ale ze względu na tak różne możliwości ich aplikacji, mogą też być odpowiednio dopasowane do potrzeb. 

Skuteczne antyperspiranty, które pomagają regulować procesy pocenia się skóry

Zwracamy zawsze uwagę na naturalny charakter oferowanych produktów, bo często to właśnie skład produktu świadczy o jego wysokiej jakości. Dlatego też w tej kategorii na szczególną uwagę zasługuje naturalny antyperspirant, który pozwala w odpowiedni sposób wyregulować procesy pocenia się skóry. Produkt ten dostępny zarówno w sprayu jak i w formie sztyftu, będzie on odpowiedni także dla osób, które mają wrażliwą skórę ze skłonnością do alergii. Składnikiem bazowym antyperspirantu jest natomiast ałun potasowy, który doskonale odświeża skórę, niweluje nieprzyjemny zapach oraz hamuje rozwój bakterii. Kolejnym produktem, który oparty jest o naturalne składniki jest dezodorant w kremie o naprawdę imponującym, bogatym składzie. Możemy w nim znaleźć między innymi ziemię okrzemkową, białą glinkę, olej kokosowy, masło shea oraz olej z wiesiołka. Ten naturalny dezodorant nie tylko pomaga poradzić sobie z problemem nadmiernego pocenia się skóry, ale też odpowiednio ją pielęgnuje i odżywia tym samym zapobiegając podrażnieniom. Jego niesamowity skład pozwala na regeneracje komórek ciała przy jednoczesnym odświeżeniu, co stanowi najlepszą, możliwą kombinację. 

Jaki antyperspirant powinny stosować kobiety, a jaki mężczyźni?

Ciekawą propozycję produktową stanowią także dedykowane antyperspiranty dla kobiet oraz dla mężczyzn. Są to produkty bezzapachowe w sztyfcie, które pozwalają utrzymać świeżą skórę pod pachami. W wersji dla kobiet możemy znaleźć oczar, grejpfrut, a także olejek lawendowy i alantoinę. Z kolei wersja dedykowana dla mężczyzn zawiera cynk, witaminę E oraz aloes. Jak widać, każdy może znaleźć tutaj produkt, który będzie dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.

Produkt dodany do ulubionych