Pielęgnacja

Kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów w Medpak
Pokazano 1-35 z 656 pozycji

Ciało jest świątynią naszego indywidualnego piękna. To w nim skrywamy urok spojrzenia, czar olśniewającego uśmiechu czy siłę alabastrowej skóry. Już wielka bogini i ikona urody Kleopatra zdawała sobie sprawę z konieczności właściwej pielęgnacji, która pozwala zachować urodę, bez względu na upływający czas.

Z holistycznego podejścia do ciała stworzyliśmy dla Państwa ofertę produktów do pielęgnacji, które pozwalają na perfekcyjne przygotowanie się do każdego dnia i każdego wieczoru. Spośród setek różnych produktów wybraliśmy te, które wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością. W bogatym wachlarzu propozycji umieściliśmy kosmetyki do pielęgnacji ciała, fenomenalne, markowe mydła marsylskie oraz akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej.

Olśnij swoim uśmiechem

Piękny uśmiech to białe i zdrowe zęby. Wsłuchując się w rekomendacje stomatologów proponujemy gamę produktów do prawidłowej higieny jamy ustnej. Postawiliśmy na wysoką jakość i uznanie specjalistów, dzięki czemu nasi Klienci mogą znaleźć wysokiej klasy elektryczne szczoteczki do zębów nowej generacji. Szerokim uzupełnieniem jest pełna propozycja końcówek do szczoteczek elektrycznych, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się pojedyncze końcówki, jak opakowania rodzinne, które są jednocześnie ukłonem w stronę dbałości także o portfel kupujących.

Ciało pełne witalności

Skóra jest wymagającym elementem naszego ciała. To właśnie z myślą o jej alabastrowym blasku i jedwabistej gładkości proponujemy kosmetyki działające na wielu płaszczyznach, które pochodzą z serca piękna i dbałości, z samej Marsylii. Najwyższej jakości olejki do masażu o unikatowej, całkowicie naturalnej recepturze przyniosą — w zależności od potrzeby — ukojenie, pobudzenie lub harmonijną stymulację odbudowy komórek. Specjalistyczna linia żeli, balsamów oraz płynów do mycia ciała zagwarantuje najwyższą i profesjonalną pielęgnację.

Szczypta codziennego luksusu

Sięgając po przyjemność opatrzoną odrobiną pieszczoty, na liście naszych produktów znajdziecie Państwo oryginalne mydła Marsylskie, które zaskakują swoim cudownym zapachem i niesamowitymi właściwościami. Wykonane wyłącznie na bazie olejków naturalnych pochodzenia roślinnego są łagodne i bezpieczne nawet dla skóry ze skłonnością do podrażnień i alergii. Różnorodność produktów — mydła w płynie i mydła w kostce — pozwoli wybrać ten idealny, spełniający wszystkie oczekiwania.

Swoistym uzupełnieniem tej oferty są także produkty rodem z Marsylii dedykowane pielęgnacji naszych mieszkań.

Produkt dodany do ulubionych