Uniwersalne

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Codzienne sprzątanie dedykowanymi preparatami może stać się uciążliwe, dlatego jeśli cenisz sobie wygodę, możesz zaopatrzyć się w uniwersalne środki czyszczące, którymi umyjesz praktycznie każdą powierzchnię. Jeden produkt pozwoli Ci pozbyć się kurzu z mebli w salonie, plam z blatów kuchennych, osadów z mydła w łazience, a także wszelkich zabrudzeń na podłodze całego domu. Wybierając środek ekologiczny, możesz mieć pewność, że będzie on delikatny dla każdej oczyszczanej powierzchni, a także w pełni bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ponieważ nie zostawi nigdzie chemicznych osadów, które mogłyby zaszkodzić Waszemu zdrowiu.

Uniwersalne płyny do mycia każdego rodzaju podłóg

Producenci przekonują nas, że różne rodzaje podłóg wymagają różnego typu środków do pielęgnacji. Bardzo często jest to prawda, ponieważ inne preparaty zabezpieczą nasze drewniane parkiety w sypialni, a inne nabłyszczą kafelki w łazience. Jeśli jednak zależy Ci na ekonomicznym i wygodnym sprzątaniu, możesz połączyć delikatną i skuteczną pielęgnację wszystkich podłóg poprzez zastosowanie preparatu o naturalnym składzie, który działa w oparciu o składniki roślinnego pochodzenia, myjące bez zarysowań i nabłyszczające bez lepkiego filmu. Uniwersalne nie oznacza w tym przypadku mniej skuteczne lub szkodliwe, dlatego możesz z powodzeniem sięgać po ekologiczne płyny do podłóg, myjąc każdy rodzaj parkietu czy ceramiki.

Środki uniwersalne do rozcieńczania

Naturalny środek czyszczący może być także silny i skuteczny. Wiele z nich dostępnych jest w formie koncentratów o mocno oczyszczającej, odświeżającej i dezynfekującej formule. Kiedy Twoim problemem stanie się zapchany zlew lub nieprzyjemny zapach z kanalizacji wystarczy, że zaaplikujesz je do środka w czystej postaci, a kłopot zniknie w mgnieniu oka i, co najważniejsze, nie szkodząc środowisku. Jeśli natomiast zapragniesz tym samym produktem wyczyścić, odświeżyć lub odkazić dowolną powierzchnię, to w kilka sekund zamienisz go w płyn do podłóg, płyn do czyszczenia blatów czy też płyn do mycia łazienki. 

Uniwersalne środki czyszczące charakteryzują się tym, że możesz używać ich w każdym pomieszczeniu i na dowolnej powierzchni. Te chemiczne mogą jednak uszkadzać delikatne szkło czy drewniane podłogi, bądź też wręcz przeciwnie, nie radzić sobie z mocnymi zabrudzeniami. Warto zatem sięgać po produkty, które łączą delikatność ze skutecznością poprzez wykorzystywanie łagodnych substancji myjących oraz składników naturalnego pochodzenia, przyjaznych środowisku i zdrowiu Twojej rodziny.

Produkt dodany do ulubionych