Kominki


Jeśli lubisz otaczać się pięknymi zapachami, z pewnością wiesz, że najintensywniejsze i najpiękniejsze z nich uwalniane są dzięki kominkom zapachowym. Te niezwykle proste urządzenia są jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie, co sprawia, że mogą stać się atrakcyjną ozdobą nawet wtedy, kiedy nie są używane. Pragnąc wypróbować woski zapachowe, musisz wyposażyć swoje mieszkanie w niezbędny do tego celu kominek zapachowy, który pozwoli Ci korzystać z wosków bezpiecznie i w maksymalnym stopniu docenić ich wysoką jakość, trwałość i efektywność.

Kominki zapachowe udekorują Twoje wnętrze

Budowa kominka zapachowego nie należy do skomplikowanych. Jego spód jest płaski i odporny na działanie wysokich temperatur. Zadaniem tej części kominka jest ochrona powierzchni mebli przed zabrudzeniem lub stopnieniem. To tutaj należy ustawić mały podgrzewać, nazywany też tea lightem, który rozpuści wosk i uwolni zawarte w jego formule olejki eteryczne. Nad podstawką umieszcza się natomiast naczynko o dowolnym kształcie, w którym umieszczamy wosk lub płynne olejki. Kominek wykonywany jest z wysokiej jakości materiałów, odpornych na spalenie i stopienie, a jednocześnie wygląda niezwykle elegancko i może z powodzeniem dekorować nasze wnętrza.

Kominki zapachowe to sposób na bezpieczną aromaterapię

Odpowiednia konstrukcja, wysokogatunkowe materiały oraz ich odpowiednie właściwości to gwarancja, że korzystanie z kominków zapachowych podczas domowej aromaterapii jest w pełni bezpieczne. Do ich prawidłowego funkcjonowania potrzebujemy jedynie niewielkiej świeczki, która podgrzewa całe urządzenie i wydobywa zapach, ukryty w dedykowanych kominkom produktach. Akcesoria tego typu możesz ustawić praktycznie wszędzie, również na szklanych i drewnianych powierzchniach. Będą doskonałą ozdobą świątecznego stołu czy romantycznej kolacji, a wydobywający się z nich zapach zostanie uwolniony równomiernie, co ochroni domowników przed zbyt intensywną wonią, powodującą dyskomfort. 

Kominek zapachowy to produkt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Jego doskonała funkcjonalność i piękny wygląd sprawiają, że jest nie tylko praktycznym, ale również bardzo eleganckim dodatkiem do każdego typu wnętrz. Może z powodzeniem sprawdzić się jako prezent na różne okazje, zwłaszcza jeśli skomponujemy go wraz z olejkami zapachowymi i woskami. Obdaruj nim bliską osobę lub zrób upominek samemu sobie - z pewnością pozwoli Ci na chwile relaksu i wytchnienia przy kieliszku ulubionego wina lub przy filiżance aromatycznej herbaty. 

Produkt dodany do ulubionych