Peelingi do ciała

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Stosowanie wysokiej jakości peelingów do ciała niesie ze sobą tak wiele korzyści, że być może nawet nie wszystkie sobie do końca uświadamiamy. Przede wszystkim główną funkcją takich preparatów jak peelingi do ciała jest skuteczne usuwanie martwego naskórka. Dzięki zawartości specjalnych drobinek ścierających, można zrobić to w efektywny sposób tym samym poprawiając wygląd i kondycję skóry, dodając jej jędrności i elastyczności. Peelingi sprawdzają się właściwie na każdej skórze, są pomocne dla osób regularnie się opalających, a dodatkowo sam zabieg z ich wykorzystaniem może być bardzo relaksujący. Z tego też względu Medpak oferuje jedne z najlepszych peelingów, które pozwolą odpowiednio oczyścić skórę i ją odżywić. Warto wcielić te produkty do swojej regularnej pielęgnacji niezależnie od pory roku. 

Peelingi o naturalnym, bogatym składzie do stosowania na ciało

Oferowane w tej kategorii peelingi oparte są o naturalne składniki, takie jak chociażby rozmaryn, konopie włókniste, drzewo różane czy też olej z baobabu. Materiałem peelingującym bardzo często są kryształki cukru, które doskonale sprawdzają się w tej roli, a jednocześnie są składnikiem naturalnym. Dzięki tak bogatemu składowi, preparaty te pełnią nie tylko funkcję złuszczającą, ale i pielęgnacyjną. Pozwalają poprawić koloryt skóry i go wyrównać, a także dodają jej zdrowego blasku. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że regularne stosowanie peelingów do ciała wzmacnia tkanki skóry, poprawia ich strukturę oraz w odpowiedni sposób je dotlenia. Skóra całego ciała zostaje w odpowiedni sposób pobudzona do tego, aby się regenerować i wytwarzać nowe tkanki. Tym samym, skutecznie zapobiegamy tworzeniu się zaskórników, a skóra całego ciała jest oczyszczona i przygotowana do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Produkty opracowywane w zgodzie z naturą

Oferowane peelingi przede wszystkim odznaczają się wyjątkowym składem, który wywodzi się bezpośrednio z natury. Z tak bogatego źródła warto czerpać, gdyż jest to najlepsza z możliwości, jaką możemy wybrać w kwestii pielęgnacji. Warto wykorzystać niesamowite właściwości roślin oraz owoców, które pozwalają w profesjonalny sposób zatroszczyć się o piękny i zdrowy wygląd skóry całego ciała. Peelingi mają też tą niewątpliwą zaletę, że poprawiają mikrocyrkulację krwi i pobudzają całe ciało, a relaksujący efekt całego zabiegu można uzyskać dzięki niesamowitemu zapachowi proponowanych produktów. Efektem całego zabiegu jest wyjątkowo gładka skóra bez zanieczyszczeń, a dodatkowo otrzymujemy także jej optymalne nawilżenie oraz odżywienie. 

Produkt dodany do ulubionych