Seks i antykoncepcja

Pokazano 1-35 z 151 pozycji

Dobry seks to bezpieczny seks. Wbrew pozorom to nie tylko chwytliwe czy wręcz nadużywane hasło, ale prawda. Bezpieczny seks to komfort nie tylko podczas samego stosunku, ale też znacznie później, gdy po namiętnych chwilach. Warto jednak zadbać o to, by bezpieczeństwo było jak największe, a przy tym nie ograniczało przyjemności. Teraz to możliwe.

Coś więcej niż tylko prezerwatywy

Prezerwatywy nie muszą być ponurym obowiązkiem. Mnogość wzorów, kolorów, faktur i barw, a nawet smaków czy zapachów sprawia, że prezerwatywa może być stosowana jak erotyczny gadżet. Prążkowane prezerwatywy to nie tylko ciekawostka - to realne zwiększanie doznań obojga partnerów. podobnie działają wszelkiego rodzaju prezerwatywy chłodzące czy rozgrzewające. Tylko dzięki nim można odczuć coś zupełnie nowego i unikatowego. Dzięki nim seks zyskuje nowy wymiar. Równie ciekawe są prezerwatywy smakowe, które sprawdzają się równie dobrze, co żele intymne o owocowym smaku. Dzięki nim seks oralny to nie tylko wyjątkowa przyjemność, ale też świetna zabawa.

Prezerwatywy to jedne z najbardziej bezpiecznych środków antykoncepcyjnych. Nie tylko chronią przed zapłodnieniem, ale też przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nie wymagają specjalistycznej instrukcji obsługi, jak ich używać, a do tego są wygodne. Wiele dostępnych rozmiarów, materiałów, z których są zrobione i  różne rodzaje grubości to tak naprawdę setki możliwości dopasowania prezerwatywy do każdego gustu i każdej potrzeby. na tym nie kończą się ich zalety.

Prezerwatywy to środki dostępne "od zaraz", skuteczne natychmiast, a przy tym bardzo często pokryte środkiem nawilżającym i wypełnione środkiem plemnikobójczym. Wszystko na rzecz dobrej zabawy i większego bezpieczeństwa oraz ochrony przed ciążą. Dzięki temu prezerwatywy to środki, które można stosować od zaraz.

Dla większej przyjemności

Seks to nie tylko zabezpieczenie - to przede wszystkim przyjemność, którą czerpią oboje partnerzy. Nie istnieją żadne przeciwwskazania, dla których nie miałaby być ona jeszcze większa. Nie są potrzebne specjalistyczne zabawki erotyczne czy niewiadomego pochodzenia substancje nazywane dumnie afrodyzjakami. Wystarczy odpowiedni żel intymny, by seks nabrał całkiem pieprznych rumieńców. Żele intymne to nie tylko inne doznania, ale też wyjątkowy smak lub zapach, a nawet... dodatkowa stymulacja dla partnerów. Specjalnie zaprojektowane żele wpływają w bezpieczny sposób na narządy intymne, zwiększając ich ukrwienie. To pierwszy i najważniejszy krok do spotęgowania przyjemności.

Reszta to już wyjątkowo dobra zabawa.

Produkt dodany do ulubionych