Prezerwatywy

Pokazano 1-35 z 74 pozycji

Jaki sposób antykoncepcji wybrać? Tabletki antykoncepcyjne, które nie są obojętne dla zdrowia i które trzeba przyjmować zawsze o tej samej porze? Kremy lub globulki przyjmowane na kilkanaście lub kilkadziesiąt minut przed stosunkiem? Metod antykoncepcyjnych jest wiele, ale tylko jedna z nich chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, umożliwia natychmiastowe zastosowanie, a także może być odpowiednikiem gadżetu erotycznego.

Nie tylko bezpieczenie

Prezerwatywy przestały być wyłącznie środkiem zapobiegania ciąży. To oczywiście nadal jest ich główne przeznaczenie. Mają chronić przed zajściem w ciążę, ale nie tylko, bo z tym radzą sobie w mniejszym lub większym stopniu różne środki antykoncepcyjne. Zadaniem prezerwatyw jest również ochrona przed chorobami, których można nabawić się podczas namiętnych chwil. Zaufanie partnerowi to jedno, ale zaufanie prezerwatywom to coś, czego nie można żałować.

Prezerwatywy to nie tylko metoda antykoncepcji. Dzięki dziesiątkom ich rodzajów można wybrać coś dla siebie i niewielkim kosztem zapewnić sobie i partnerowi lub partnerce niezapomniane wrażenia. Inne doznania zapewnią prezerwatywy chłodzące lub rozgrzewające, a za jeszcze inne będą odpowiadały wypustki na prezerwatywie. Sposobów na zmianę w życiu seksualnym jest wiele, a każdy z nich dostępny jest w niewielkim opakowaniu z prezerwatywami.

Lateks, czyli o zmianie "ulubionego" smaku i zapachu prezerwatyw

Jeszcze do niedawna zapach lateksu dominował w każdym seksie z wykorzystaniem prezerwatyw. Nie musi tak być. Zapachowe kondomy są coraz powszechniejsze. Tłumią woń lateksu i przyjemnie podrażniają ośrodek przyjemności. Na tym nie koniec, bo zwolennicy seksu oralnego mogą zapoznać się z całą gamą smaków, które ubarwią miłość francuską. Seks oralny w prezerwatywie? Wbrew pozorom, to nie taki głupi pomysł. To kolejny element gry wstępnej i urozmaicenie w łóżku, które docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To wybór, na którym skorzystają obie strony.

A co z przeciwnikami "gumek"? Naprzeciw ich potrzebom również wyszli producenci prezerwatyw. Modele "real skin" czy "ultra cienkie" to te rodzaje, które nie osłabią wrażeń nawet najbardziej czułego na zmiany mężczyzny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czuć więcej, a przy tym nie zapominają o zdrowiu swoim i partnerki. Dla kobiet natomiast to większa przyjemność partnera, a tym samym więcej, częściej... i po prostu lepiej.

Przy dziesiątkach rodzajów prezerwatyw do przetestowania, nie skorzystanie z nich jest grzechem. A jeśli już grzeszyć to z pewnością w inny sposób - grzeszną przyjemnością.

Produkt dodany do ulubionych