Do pielęgnacji twarzy

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Twarz jest wizytówką współczesnego mężczyzny. Nie wystarczy drogi zegarek lub dobrze skrojony, szyty na miarę garnitur. To dzięki zadbanej twarzy mężczyzna przyciąga kobiece spojrzenia. Oczywiście to nie jedyne powody, dla których warto zadbać o twarz czymś więcej niż wodą z mydłem.

Pielęgnacja męskiej twarzy

Zadbana twarz to element wyglądu, który przyciąga spojrzenia. Dobrze przystrzyżony zarost jednak nie wystarczy. Nie ma bowiem nic gorszego od suchej, łuszczącej się skóry. To nawilżone oblicze odpowiada w dużym stopniu za powodzenie mężczyzny. Dzięki niemu mężczyzna wygląda po prostu zdrowiej, a tym samym staje się bardziej atrakcyjnym partnerem. Co więcej, dzięki odpowiedniej pielęgnacji twarzy mężczyzna może na dłużej zachować młodość. Nie wystarczą dobre geny, żeby to osiągnąć. Można także zapomnieć o bolesnych zabiegach z botoksu. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy to najbardziej skuteczny i zarazem najbardziej ekonomiczny sposób na zachowanie młodości na dłużej. Obok aktywności fizycznej i odpowiedniej diety kosmetyki są najlepszymi eliksirami młodości.

Krem do twarzy dla mężczyzn - wszystko co musisz wiedzieć

Minęły już czasy, gdy krem dla mężczyzny był wyłącznie jeden - uniwersalny do wszystkich części ciała. Teraz twarz każdego mężczyzny zasługuje na bardziej sprecyzowaną pielęgnację. Oznacza to kremy do twarzy dedykowane dla określonego rodzaju cery. To również kosmetyki przeznaczone dla osób w rożnym wieku. Dzięki temu panowie nie muszą już szukać na działach kobiecych kremu 50+. Oferta produktów dla nich systematycznie się powiększa. Dotyczy to zarówno nastolatków, jak i panów w starszym wieku.

Odpowiednia pielęgnacja twarzy to nie tylko kwestia estetyczna. To przede wszystkim wygoda podczas golenia. Gładka, dobrze nawilżona twarz jest mniej skłonna do podrażnień. Dzięki temu pianki czy kremy do golenia działają skuteczniej. To również dodatkowa ochrona twarzy już po samym goleniu. Można zapomnieć o szczypiącej twarzy po usuwaniu zarostu. Nawilżona, zadbana skora to skora, która nie boli i nie jest skłonna do występowania niedoskonałości.

Pielęgnacja twarzy mężczyzny obejmuje dedykowane kremy, balsamy, a także olejki do twarzy. To również kosmetyki przed i po goleniu. Czy jednak trzeba kupić je wszystkie? Tak naprawdę zależy to od rodzaju cery. Mniej kłopotliwa skóra nie wymaga bardzo specjalistycznej pielęgnacji, ale już cera skłonna do niedoskonałości i innych problemów często wymaga wielu kosmetyków. Najlepiej zatem dopasować ich ilość oraz rodzaj do własnej twarzy.

Produkt dodany do ulubionych