Logo Medpak Sklep stacjonarny Medpak

Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku, w jakże pięknym i klimatycznym polskim mieście jakim jest Kraków.

Od początku istnienia przyświecała nam idea stworzenia miejsca, w którym można dokonać kompleksowych zakupów w zakresie poprawy jakości życia oraz zdrowia - Waszych i Waszych bliskich.

Początki były bardzo skromne - mięliśmy niewielkie biuro, zaś na naszych półkach znajdowało się zaledwie kilkanaście produktów. 

Jednakże rozwój był od zawsze naszym priorytetem, dlatego też parliśmy do przodu mimo wszelkich trudności, które mogą spotkać każdą małą początkującą firmę. 

Dziewięć lat później w naszej ofercie, jak i w naszym magazynie znalazło się ponad 5500 produktów, które starannie zostały dobrane, aby spełniły wszelkie wymagania Klientów.

Nasza firma od tego czasu przeszła wiele zmian, jednakże... nie nasz cel. 

Naszym celem nadal jest zadowolenie naszych Klientów, czyli... Wasze! :)

Sklep Medpak w liczbach

60000
sprzedawanych przedmiotów miesięcznie
5500+
oferowanych produktów
350+
dostawców
9
lat na rynku
Bilovit logo

Marka Bilovit powstała w 2019 roku, jako efekt autentycznego zamiłowania do produktów, których skład jest przejrzysty i klarowany.

W ofercie znaleźć można przede wszystkim naturalne olejki eteryczne, ale również dyfuzory, produkty z działu Eko dom i wiele więcej!

Puritan's Pride Polska

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem amerykańskiej marki Puritan's Pride w Polsce.

Amerykańska marka Puritan’s Pride istnieje na rynku już od 1973 roku. Jej motto brzmi: „uczciwość jest najlepszą polityką firmy”. Ponad 40-letnie zaufanie klientów to coś, co Puritan’s Pride bierze na poważnie.

Vitaler's logo

Vitaler's to polska marka suplementów diety, której celem jest wsparcie Twojej codziennej diety. Vitaler's to bezpieczny i prosty sposób, by zapewnić podstawowe zapotrzebowanie Twojemu organizmowi na niezbędne witaminy oraz składniki aktywne. Nasze suplementy są przeznaczone dla każdego - bez względu na płeć, czy wiek.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Zobacz, jak oceniają nas Klienci

Allegro opinie
Ceneo opinie
Loading...