Sklep stacjonarny Medpak

Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku, w jakże pięknym i klimatycznym polskim mieście jakim jest Kraków.

Od początku istnienia przyświecała nam idea stworzenia miejsca, w którym można dokonać kompleksowych zakupów w zakresie poprawy jakości życia oraz zdrowia - Waszych i Waszych bliskich.

Początki były bardzo skromne - mięliśmy niewielkie biuro, zaś na naszych półkach znajdowało się zaledwie kilkanaście produktów. 

Jednakże rozwój był od zawsze naszym priorytetem, dlatego też parliśmy do przodu mimo wszelkich trudności, które mogą spotkać każdą małą początkującą firmę. 

Sześć lat później w naszej ofercie, jak i w naszym magazynie znalazło się ponad 5000 produktów, które starannie zostały dobrane, aby spełniły wszelkie wymagania Klientów.

Nasza firma od tego czasu przeszła wiele zmian, jednakże... nie nasz cel. 

Naszym celem nadal jest zadowolenie naszych Klientów, czyli... Wasze! :)

Sklep Medpak w liczbach

sprzedawanych przedmiotów miesięcznie
+
oferowanych produktów
+
dostawców
lat na rynku
Bilavit logo

Marka Bilavit powstała w 2019 roku, jako efekt autentycznego zamiłowania do produktów, których skład jest przejrzysty i klarowany.

W ofercie znaleźć można przede wszystkim naturalne olejki eteryczne, ale również dyfuzory, produkty z działu Eko dom i wiele więcej!

Puritan's Pride Polska

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Amerykańskie marki Puritan's Pride w Polsce.

Amerykańska marka Puritan’s Pride istnieje na rynku już od 1973 roku. Jej mottem brzmi: „uczciwość jest najlepszą polityką firmy”. Ponad 40-letnie zaufanie klientów to coś, co Puritan’s Pride bierze na poważnie.

Vitaler's logo

Vitaler's to polska marka suplementów diety, której celem jest wsparcie Twojej codziennej diety. Vitaler's to bezpieczny i prosty sposób, by zapewnić podstawowe zapotrzebowanie Twojemu organizmowi na niezbędne witaminy oraz składniki aktywne. Nasze suplementy są przeznaczone dla każdego - bez względu na płeć, czy wiek.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Zobacz, jak oceniają nas Klienci

Allegro opinie
Ceneo opinie
Produkt dodany do ulubionych