Higiena intymna

Pokazano 1-35 z 44 pozycji

Higiena intymna to niezwykle istotna rzecz, zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. To nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim zdrowia, które jest niezwykle cenne. Miejsca intymne powinny być otoczone szczególną opieką i troską; wymagają również wyjątkowo delikatnej pielęgnacji z użyciem kosmetyków najwyższej jakości.

Zwykłe mydła, które są używane do mycia rąk mają odczyn zasadowy i niszczą środowisko odpowiednie dla miejsc intymnych. Bywa, że podmywanie się mydłem powoduje dość bolesne podrażnienie i alergie a także dyskomfort przy oddawaniu moczu.

Płyny i żele do higieny intymnej

Bez wątpienia płyny, emulsje czy też żele to ogromne wsparcie dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Tego typu produkty najczęściej charakteryzują się lekko kwaśnym pH, odpowiednim dla wrażliwych okolic intymnych a także obecnością delikatnych środków myjących i starannie wyselekcjonowanych składników. Żele, które mamy w swoim asortymencie skutecznie zapobiegają infekcjom, łagodzą już obecne stany zapalne a także zapewniają tak bardzo pożądany wśród kobiet komfort i świeżość. Nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana pod kątem wieku i potrzeb użytkowników.

Higiena intymna w czasie miesiączki

Odpowiednia higiena intymna podczas miesiączki pozwoli znacznie poprawić samopoczucie. Niezwykle ważne są również środki higieniczne, dzięki którym znacznie łatwiej przetrwać te cykliczne krwawienie. Zdecydowanie najpopularniejszym środkiem wśród kobiet są podpaski, między innymi za stosunkowo łatwą aplikację i powszechną dostępność. W czasie menstruacji zapewniają komfort i bezpieczeństwo. W swojej ofercie posiadamy podpaski z bawełny organicznej, które są niezwykle przewiewne i doskonale przylegają do bielizny, co zapobiega przesuwaniu się w trakcie codziennych aktywności. Podpaski są również pozbawione szkodliwych substancji i czynników alergizujących, testy dermatologiczne zdane na ocenę celującą czynią je również odpowiednimi dla wrażliwej skóry okolic intymnych.

Wyjątkową ochronę podczas aktywności fizycznej zapewnią tampony. To rozwiązanie gwarantuje brak jakichkolwiek ograniczeń oraz wygodę. Są niewyczuwalne a także chłoną nieprzyjemne zapachy.

Innym, powszechnie dostępnym środkiem higienicznym są kubeczki menstruacyjne, które podbiły serca wielu kobiet swoją funkcjonalnością. Kubeczki są wykonane z silikonu medycznego, w żaden sposób nie uczulają a co najważniejsze są wielorazowe i nie generują odpadów. To ekologiczne rozwiązanie dla kobiet w różnym wieku.

Ścisłe przestrzeganie higieny intymnej pozwala uniknąć uciążliwych skutków infekcji intymnych. W związku z tym proponujemy szeroki wybór emulsji intymnych, biodegradowalnych podpasek, tamponów czy też innowacyjnych rozwiązań w postaci kubeczków menstruacyjnych.

Produkt dodany do ulubionych