Koloryzacja włosów

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Dzięki naturalnym preparatom dedykowanym do farbowania włosów, możemy uzyskać dokładnie taki ich kolor, jaki sobie wymarzyliśmy. Ważne jednak, aby sama koloryzacja była dla włosów nieinwazyjna i bezpieczna, gdyż to gwarantuje ich piękny wygląd bezpośrednio po przeprowadzeniu całego zabiegu. W trosce o piękny wygląd farbowanych włosów, przygotowane zostały specjalne farby koloryzujące, które oparte są o hennę ziołową. Chcąc korzystać z naturalnych preparatów dedykowanych do stosowania na włosy, warto zapoznać się także z takimi farbami, dzięki którym można uzyskać piękny, głęboki kolor oraz pokrycie siwych włosów. Własnie takie preparaty chcielibyśmy zaprezentować w tej kategorii, która również skupia się wokół właściwej pielęgnacji włosów. 

Naturalne farby - moc ziół

Farby ziołowe często zawierają w swoim składzie niezwykłą mieszankę ziół ajurwedyjskich, które nie tylko zapewniają głęboki i piękny kolor włosów, ale też słyną z niesamowitych właściwości pielęgnacyjnych. Warto zaznaczyć, że są to farby delikatne dla włosów, które w żaden sposób im nie szkodzą i ich nie osłabiają. W składzie henny ziołowej na włosy nie znajdziemy żadnych chemikaliów, utleniaczy, konserwantów oraz wzmacniaczy koloru, których jest mnóstwo w tradycyjnych, drogeryjnych farbach koloryzacyjnych. Dodatkowo, ziołowe farby pomagają w odpowiednim odżywieniu i nawilżeniu włosów. Co prawda, ze względu na tak naturalny charakter tych produktów, nie ma możliwości rozjaśnienia włosów z ich pomocą, można jednak uzyskać piękny, intensywny kolor w przypadku odcienia zbliżonego do tego, jaki posiadamy lub w sytuacji, kiedy chcemy przyciemnić kolor. W zdecydowanej większości przypadku farby te pozwalają także na skuteczne pokrycie siwych włosów, na czym niejednokrotnie bardzo nam zależy. 

Farby, które zapewniają włosom wspaniały blask

Moc płynąca z wykorzystanych w tych farbach ziół nadaje włosom piękny połysk i blask. Warto też wiedzieć o tym, że pomimo tego, że są one dla włosów wyjątkowo delikatne i bezpieczne, mają one działanie bardziej intensywne w porównaniu do innych farb do włosów, stąd też wysoka skuteczność ich stosowania. Nie musimy się obawiać o to, że w tych produktach znajdziemy sztuczne zapachy i barwniki- wszystkie ziołowe farby posiadają certyfikat BDIH. Stanowi to potwierdzenie faktu, że są to najwyższej jakości kosmetyki naturalne, produkowane według określonych standardów. Otrzymujemy więc do dyspozycji produkt wysokiej jakości, na którym naprawdę możemy polegać i który stanowi sensowną alternatywę dla farb koloryzacyjnych, które nie opierają się o naturalne składniki. 

Produkt dodany do ulubionych