Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Swanson

(liczba produktów: 304)

Swanson

Pokazano 1-36 z 304 pozycji
Pokazano 1-36 z 304 pozycji

Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku w Północnej Dakocie w USA. Marka jest obecnie światowym liderem oferującym suplementy diety.

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jej założyciela – Augusta Swansona. Był on imigrantem, który do USA przeprowadził się ze Szwecji. Swanson był pasjonatem golfa, jednak w wieku średnim zaczął mu dokuczać ból pleców.

Okazało się, że były to początki artretyzmu. Leczenie nie dawało żadnych efektów, z tego też powodu Swanson rozpoczął zgłębianie wiedzy na temat zdrowia i chorób.

W 1969 roku Swanson rozpoczął sprzedaż suplementów diety. Wraz z pogłębianiem wiedzy na temat odżywiania, ustanowił główne motto marki, którego brzmienie nie zmieniło się po dziś dzień – zadowolenie i dobro konsumentów jest naszym najcenniejszym skarbem - jest to hasło producenta Swanson Health Products, które przyświeca firmie od lat.

Szwed zobowiązał się także dostarczać suplementy tylko najlepszej jakości, w możliwie najniższej cenie. Marka Swanson to wynik marzenia jednego człowieka.

Marka Swanson działa zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practice). Są to zasady dobrej praktyki wytwarzania. GMP wyznacza rygorystyczne standardy co do metod produkcji, technologii, pomieszczeń oraz sposobu kontroli wytwarzanych suplementów.

Obejmują także najwyższe standardy pakowania, magazynowania i uczciwości w prowadzeniu biznesu, gwarancja jakości, dostępności, cena niezwykle atrakcyjna na tle konkurencji to czynniki, które przyciągają coraz to liczniejszych zwolenników marki.

Producent Swanson gwarantuje czystość i skuteczność wytwarzanych produktów. Zawartość etykiety stanowi odzwierciedlenie wszystkiego, co znajduje się w danym suplemencie. Swanson pozyskuje surowce tylko najwyższej jakości od zaufanych dostawców. Suplementy Swanson to dążenie do idealnego balansu i najlepszego stosunku ceny do jakości.

Oferta marki rozwija się wraz z postępem nauki, dzięki temu jej  preparaty są stale ulepszane.

Suplementy diety Swanson to naturalne, w pełni bezpieczne produkty.

Produkty marki Swanson to w pełni bezpieczne suplementy do codziennego stosowania. W swoim portfolio Firma Swanson posiada między innymi suplementy wspomagające odporność, dobre samopoczucie, poprawiające kondycję skóry, korzystnie wpływające na samopoczucie w podczas schorzeń takich, jak artretyzm, witaminy, zioła, minerały, probiotyki i wiele, wiele innych produktów Swanson.

Produkty Swanson jak na przykład Magnesium Complex to bardzo często autorskie kompozycje i mieszanki składników, opracowane w celu najwyższej skuteczności i najwyższego zadowolenia klientów.

Celem firmy jest to, by każdy mógł cieszyć się dobrym zdrowiem a korzystanie z produktów marki było możliwe na całym świecie.

Loading...