Lista produktów według marki Swanson

Swanson Health Products została założona w 1969 roku w Północnej Dakocie w USA. Marka jest obecnie światowym liderem oferującym suplementy diety.

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jej założyciela – Augusta Swansona. Był on imigrantem, który do USA przeprowadził się ze Szwecji. Swanson był pasjonatem golfa, jednak w wieku średnim zaczął mu dokuczać ból pleców. Okazało się, że były to początki artretyzmu. Leczenie nie dawało żadnych efektów, z tego też powodu Swanson rozpoczął zgłębianie wiedzy na temat zdrowia i chorób.

W 1969 roku Swanson rozpoczął sprzedaż suplementów diety. Wraz z pogłębianiem wiedzy na temat odżywiania, ustanowił główne motto marki, którego brzmienie nie zmieniło się po dziś dzień – zadowolenie i dobro konsumentów jest najcenniejszym skarbem marki Swanson. Szwed zobowiązał się także dostarczać suplementy tylko najlepszej jakości, w jak najkorzystniejszej cenie.

Marka Swanson działa zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practice). Są to zasady dobrej praktyki wytwarzania. GMP wyznacza rygorystyczne standardy co do metod produkcji, technologii, pomieszczeń oraz sposobu kontroli wytwarzanych suplementów. Obejmują także najwyższe standardy pakowania, magazynowania i uczciwości w prowadzeniu biznesu.

Swanson gwarantuje czystość i skuteczność wytwarzanych produktów. Zawartość etykiety stanowi odzwierciedlenie wszystkiego, co znajduje się w danym suplemencie. Swanson pozyskuje surowce tylko najwyższej jakości od zaufanych dostawców. Oferta marki rozwija się wraz z postępem nauki, dzięki temu jej  preparaty są stale ulepszane.

Pokazano 1-35 z 302 pozycji
Produkt dodany do ulubionych