Akcesoria dziecięce

Pokazano 1-35 z 70 pozycji

Wyprawka noworodkowa to nie tylko pieluszki i inne artykuły higieniczne, ale także akcesoria dziecięce, niezbędne zarówno do wyciszania i usypiania maleństwa, jak i do opieki codziennej, i szczególnej, na przykład w okresie przeziębienia. Jednym z dziecięcych gadżetów, bez którego wielu młodych rodziców nie wyobraża sobie życia są smoczki uspokajające, pozwalające maluchowi zrelaksować się i spokojnie zasnąć. Bezwzględnie konieczne są także produkty, służące do utrzymania w czystości nie tylko akcesoriów do karmienia, ale także wszystkich innych otaczających go przedmiotów, z którymi może mieć kontakt. Artykuły tego typu warto wybierać z głową, zwracając uwagę nie na ich design, lecz na składy oraz konstrukcję, aprobowaną przez pediatrów.

Akcesoria dziecięce do codziennej opieki nad maluszkiem

Naturalny odruch ssania u niemowlęcia wskazuje, że odczuwa ono dyskomfort. Może to być zarówno głód, senność, jak i ból brzucha, w każdym przypadku objawia się to jednak podobnie - płaczem i marudzeniem. Dobrze jest mieć wtedy pod ręką dobry smoczek uspokajający, który wyciszy malucha, pozwoli mu zasnąć, odciągnie jego uwagę od dyskomfortu i ułatwi rodzicowi podejmowanie dalszych kroków w celu pozbycia się przyczyny dyskomfortu. Podczas choroby, niezbędny będzie natomiast aspirator do nosa, dzięki któremu odciągniesz spływającą wydzielinę, zapewniając dziecku uczucie ulgi i znacząco skracając czas leczenia infekcji

Akcesoria dziecięce do czyszczenia

Czyste otoczenie to coś, o co młodzi rodzice muszą dbać na każdym kroku. Niezwykle ważne jest nie tylko dokładne mycie butelek, smoczków, miseczek i kubeczków, ale także wszelkich innych przedmiotów, które dziecko może włożyć do buzi. Mogą to być przede wszystkim zabawki i gryzaki, które podajemy dziecku sami, lecz istotna jest tak naprawdę higieniczność wszystkiego, co otacza Twojego maluszka. Kupując dobre płyny do czyszczenia oraz spraye dezynfekujące z łatwością zadbasz, aby zanieczyszczenia i bakterie zniknęły z przedmiotów codziennego użytku i nie stały się przyczyną jakichkolwiek infekcji, szkodzących zdrowiu i dobremu samopoczuciu Twojego dziecka. 

Opieka nad dzieckiem to praca na pełen etat. Codzienna pielęgnacja, skrupulatne sprzątanie i dbanie o zdrowie malucha to tylko część Twoich obowiązków, z których musisz się wywiązywać. Akcesoria dziecięce są stworzone po to, aby ułatwić Ci to zadanie i sprawić, że w każdej z tych czynności będziesz maksymalnie skuteczna. W efekcie Twoje maleństwo będzie rozwijało się szybko i zdrowo, a Ty z dumą zaobserwujesz, jak łatwo pokonuje kolejne kroki milowe na swojej drodze. 

Produkt dodany do ulubionych