Masażery i szczotki

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Gąbki, myjki i szczotki - bez nich nie ma kąpieli

Mycie i kąpiel wymagają akcesoriów - gąbek, żeli, mydeł. Konieczne są akcesoria dobrej klasy, dzięki którym można zażyć kąpieli i dobrze się odświeżyć. Gąbka pozwala umyć się dobrze, zużyć mniej żeli, pomaga tworzyć pianę. W sklepach gąbek jest wiele - są naturalne i sztuczne. Jeśli ktoś nie lubi gąbki to może kupić myjki z materiału lub szczotki - te ostatnie są nieodzowne do efektywnego mycia pleców. Dzięki nim każda kąpiel jest efektywna i wydajna.

Doskonała gąbka z lnu

Gąbka wykonana z lnu pozwala wykonać masaż lub peeling. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, pozwala myć plecy i inne części ciała w sposób wygodny oraz dający komfort. Krótko przycięte włókna lniane dobrze sprawdzają się podczas kąpieli lub brania prysznica. Gąbki do kąpieli stworzone ze sztucznych tkanin są bardziej szorstkie, nadają się do usuwania cellulitu, pozwalają pobudzić krążenie krwi. Szczególnie rano dobre jest takie pobudzenie ciała do życia. Gąbka nasycona węglem drzewnym ma właściwości oczyszczające oraz złuszczające.

Co trzeba mieć w łazience? Koniecznie gąbki, myjki i szczotki

Dzięki nim każda kąpiel jest efektywna i wydajna. Niejedna osoba zamierza stosować gąbki, aby poczuć się o wiele lepiej i optymalnie. Mycie żelem oraz ręką nie daje takiego efektu, jak stosowanie gąbek, myjek czy szczotek. Dla zachowania higieny każdy domownik powinien mieć własną gąbkę. Nie należy pożyczać sobie takich produktów. Doskonałe są gąbki morskie - szorstkie, pozwalające usunąć brud. Gąbka morska nadaje się do masażu twarzy i ciała. Zapewnia naturalny peeling. Mięknie w kontakcie z wodą, sucha jest dość szorstka. Gąbki naturalne są bardziej trwałe od syntetycznych, ale należy o nie dbać, płukać je po każdym użyciu i starannie suszyć. Jeśli mamy do wyboru produkt naturalny lub syntetyczny to koniecznie należy wybrać ten pierwszy, który sprawdza się jako sposób na zachowanie czystego ciała. Jakość takiej gąbki jest wysoka, a jej żywotność nawet kilkuletnia - pod warunkiem dbania o nią po każdej kąpieli.

Produkt dodany do ulubionych