Witaminy i minerały

Pokazano 1-35 z 848 pozycji

Aby osiągnąć pełnię zdrowia, trzeba dbać o odpowiednią suplementację diety, gdyż ludzki organizm często nie jest w stanie przyswoić wszystkich składników mineralnych i witamin zawartych w pożywieniu. Witaminy i minerały w różnych formach, takich jak kapsułki, tabletki, krople, pastylki, proszek i płyn, dostępne w tym dziale, mają za zadanie uzupełnienie diety o niedobory, które mogą być przyczyną wielu dolegliwości. Są przeznaczone zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i pasywnych, które poruszają się nieco mniej i stanowią doskonałe uzupełnienie codziennych posiłków.

Witaminy są niezbędne do prawidłowego wzrostu oraz biorą udział w procesach metabolicznych. Ich niedobór w organizmie może być przyczyną awitaminozy, której skutkiem są mniej i bardziej poważne choroby. Odpowiednia suplementacja witaminami zapewnia organizmowi ochronę. Systematyczne ich uzupełnianie, jest niezbędne zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i osób starszych. W tym dziale znajdziecie najważniejsze dla zdrowia produkty, których sprawdzona jakość gwarantuje pełnowartościowe uzupełnienie niedoborów. Nasze suplementy zawierają takie witaminy, jak na przykład: witamina C, B, D, E i wszystkie inne najbardziej istotne dla prawidłowego funkcjonowania witaminy, a także kompleksy witamin, które przy pomocy jednego produktu zapewnią odpowiednią dawkę wszystkich niezbędnych witamin.

Z 46 minerałów, aż 30 jest niezbędnych do życia i prawidłowego funkcjonowania. Te makro- i mikroelementy zapewniają pełnię zdrowia oraz pozwalają na zdolność do reprodukcji i prawidłowy rozwój. Jest niezwykle ważnym, aby dbać o ich odpowiednią ilość w organizmie nie tylko dziecięcym i w okresie dojrzewania, ale także organizmach ludzi dorosłych i starszych. Człowiek przyjmuje minerały w postaci pożywienia i nie jest w stanie samodzielnie ich wytworzyć. Niestety w naszej diecie coraz częściej brakuje ich odpowiedniego stężenia, dlatego też bardzo istotna jest dobrze dobrana suplementacja, która pozwoli na zaspokojenie potrzeb organizmu na najważniejsze składniki mineralne. Na witrynach naszego działu suplementów witaminowych i mineralnych, może odszukać produkty zawierające odpowiednią ilość potasu, magnezu, żelaza, wapnia i wszystkich innych składników mineralnych.

Oferta naszego sklepu internetowego gwarantuje możliwość zaopatrzenia się we wszystkie najważniejsze i najbardziej jakościowe suplementy diety, uzupełniając ją o składniki mineralne i witaminy. Nasze produkty są sprawdzone i w niezwykle przystępnych cenach. To suplementy najlepszych producentów, gwarantujących satysfakcję z zakupu.

Produkt dodany do ulubionych