Magnez

Pokazano 1-35 z 85 pozycji

Gorszy nastrój, brak cierpliwości, problemy ze snem i skurcze mięśni - wszystko to ignoruje się, kładąc na garb gorszego dnia czy przeżywanego stresu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wszystkie te objawy są w rzeczywistości wynikiem niedoboru magnezu - minerału, który odpowiada za dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Nie trzeba już biegać do lekarza i wykonywać dziesiątek różnych badań. W podobnej sytuacji można od razu sięgnąć po magnez, który zlikwiduje przynajmniej część problemów.

Magnez to minerał, który wiele traci na gotowaniu, dlatego w codziennej diecie występuje w zbyt małych ilościach. Do tego dochodzi jeszcze kawa, która błyskawicznie wypłukuje magnez z organizmu. Wysoko przetworzone jedzenie nie jest w stanie zapewnić odpowiednich ilości tego minerału, a życie w pośpiechu i stres dodatkowo wpływają na jego zauważalny brak.

Minerał mądrości i cierpliwości

Każdy choleryk, student przygotowujący się do sesji, pracownik pracujący nad trudnym projektem czy uczeń uczący się do egzaminu doceni magnes jako naturalną pomoc dla umysłu. To dzięki niemu wiedza szybciej trafia i zostanie w pamięci, a nauka staje się wręcz przyjemnością. Ciągłe powtarzanie tych samych zdań nie będzie dłużej konieczne, bo magnez zadziała jak prawdziwy eliksir pamięci. Wprawdzie magicznych właściwości nie posiada, ale zdecydowanie poprawia pracę mózgu i pozytywnie wpływa na zdolności umysłowe.

Magnez to również minerał, który z powodzeniem zastąpi leki na uspokojenie czy bezsenność. To dobre rozwiązanie dla każdego choleryka. W naturalny sposób pozwoli odzyskać cierpliwość, a przy tym osobom zestresowanym przywróci zdrowy i spokojny sen. Kobiety natomiast, a może nawet bardziej ich otoczenie docenią magnez przed miesiączką, gdy złagodzi objawy zespołu przedmiesiączkowego.

Nasza oferta - magnez zawsze akceptowany przez organizm

Wiele osób przyjmujących zewnętrznie magnes skarży się na brak skuteczności suplementacji. Wynika to ze złego przyswajania tego minerału przez organizm. Czasem powodem są schorzenia, jednak równie często, o ile nie częściej, powód leży w samym suplemencie diety. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie suplementy, które zawierają magnez o wysokiej przyswajalności, a tym samym potwierdzonej skuteczności. Nierzadko jest on połączony z innymi składnikami zwiększającymi jego biodostępność. Dzięki temu pomoże cholerykowi, zestresowanemu, kobiecie przed miesiączką i każdemu, kto boryka się z problemami z nadciśnieniem czy z migrenami. Wesprze również sportowców, poprawiając działanie mięśni i przede wszystkim likwidując bolesne skurcze, z którymi borykają się wszystkie osoby z jego niedoborem. Podobnie jak ze "skaczącym" okiem, które jest bardzo uciążliwe.

Produkt dodany do ulubionych