Chemia gospodarcza

Pokazano 1-35 z 87 pozycji

Z chemią gospodarczą najczęściej mamy do czynienia podczas sprzątania mieszkania oraz wykonywania różnego rodzaju prac porządkowych w domu. Aby te czynności mogły być łatwiejsze, a efekty sprzątania lepsze, w tej kategorii prezentujemy różnego rodzaju preparaty czyszczące, odświeżacze powietrza oraz neutralizatory zapachów, czyli wszystko to, co naprawdę może się okazać przydatne. Z jednej strony można więc w odpowiedni sposób poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a z drugiej strony można zadbać o przyjemny i świeży zapach w domu, który również jest szalenie istotny. Dodatkowo, oferowane produkty posiadają naturalny skład i bazują na różnego rodzaju recepturach zasięgniętych bezpośrednio ze środowiska naturalnego. Stąd też są one całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia i bez przeszkód możemy je stosować w naszych domach. 

Środki czyszczące na bazie naturalnych składników

Trudno jest wyobrazić sobie dom, w którym w ogóle nie używa się tego rodzaju preparatów. Są one potrzebne do tego, aby w odpowiedni sposób zatroszczyć się o czystość każdego pomieszczenia. Jednakże, jeśli już są nam tak potrzebne, możemy zdecydować się na preparaty, które zostały opracowane na bazie naturalnych składników. Silne środki czyszczące oraz chemiczne opary mogą w sposób negatywny wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego też polecamy mydła marsylskie, które są przeznaczone do czyszczenia podłóg, a także pasty czyszczące, które doskonale dają sobie radę nawet z tłustymi plamami. Z pewnością jest to zdrowsza alternatywa i dobry sposób na domowe porządki. 

W trosce o piękny zapach w mieszkaniu

Bardzo wiele osób lubi otulać się zapachami w swoim domu. Dlatego też zgromadziliśmy tutaj produkty, które nie tylko taki zapach zapewniają, ale też potrafią skutecznie pochłaniać niepożądane zapachy. Neutralizatory dostępne są w kilku wersjach zapachowych, a także w dwóch formach- w sprayu oraz w postaci żelu zamkniętego w słoiczku. Mają one bardzo prosty skład, w którym między innymi możemy znaleźć olejki eteryczne. Dodatkowo, warto też zaopatrzyć się w odświeżacze powietrza, które zawierają w sobie tylko i wyłącznie naturalne aromaty. Do naszej dyspozycji pozostaje kilka pięknych kompozycji, z których z pewnością każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. To lekkie i świeże propozycje, które pozwalają we własnym domu poczuć powiew świeżości, ale i pozwalają się zrelaksować i odprężyć. Dzięki zaproponowanym przez nas produktom przebywanie we własnym domu będzie mogło być niewątpliwą przyjemnością. 

Produkt dodany do ulubionych