Lista produktów według marki Formeds

ForMeds to stosunkowo młoda polska firma. Została założona w 2012 roku i od samego początku istnienia swej działalności skoncentrowała swe wysiłki na oferowaniu produktów bezpiecznych i w pełni naturalnych. To, co przyświecało ForMeds na początku istnienia, obowiązuje po dzień dzisiejszy.

Firma specjalizuje się w produkcji suplementów diety opartych wyłącznie o naturalne składniki, bez chemicznych dodatków. Naturalne, skuteczne i bezpieczne wyroby to główna wizytówka polskiego producenta nie tylko w przypadku starszych produktów, ale również tych nowych. każdy nowy środek bowiem podlega ścisłej kontroli, począwszy od opracowania nowej receptury, a na każdym etapie testowania skończywszy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów jest to możliwe.

Proces produkcji firmy jest zgodny z procedurami HACCP, co jest udokumentowane. Nowoczesne linie produkcyjne umożliwiają szybką produkcję, jednak bez szkody dla jakości finalnej. O jakości produktów ForMeds świadczy również troska o pozyskanie jak najlepszych surowców produkcyjnych. Tych z kolei dostarczają najlepsi, renomowani europejscy dostawcy, oferując produkty zdrowe, pozbawione metali ciężkich czy oprysków. Ekologiczne uprawy są podstawą wszystkich środków oferowanych przez ForMeds.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy ForMeds są wpisane do Rejestru Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz do Bazy Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ, co gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania oraz wysoką jakość produktów. To z kolei potwierdza przyznanie firmie prestiżowych certyfikatów, mianowicie Jakość Roku 2017 oraz Jakość Roku 2016, a także Symbol Innowacji 2016 i produkt Roku 2016. Za dwukrotne przyznanie certyfikatu Jakość Roku firma otrzymała również certyfikat Jakość Roku Brąz. Unia Europejskia natomiast przyznała firmie miano innowacji na skalę krajową.

Najważniejszymi cechami suplementów diety oferowanych przez Firmę ForMeds jest ich wysoka jakość, jednak na tym nie kończą się zalety tych produktów. Przede wszystkim opierają się na naturalnych składnikach i nie zawierają substancji dodatkowych, które są charakterystyczne dla kapsułek czy tabletek. mowa tu głównie o  substancjach powlekających, wiążących, poślizgowych, aromatów, słodzików i wielu innych. Również forma podania tych suplementów sprawia, ze są bardzo atrakcyjne. Wygodny w użyciu proszek lub niewielkie kapsułki ułatwiają połykanie. Również surowce używane przez firmę ForMeds sprawiają, że jest ona bardzo dobrym wyborem. Wszystkie składniki są naturalne, a do tego mają bardzo wysoki współczynnik wchłanialności. Witamina C  natomiast zyskała nawet certyfikat Zakładu Chemii Leków Uniwersytetu Medycznego z Warszawie, który gwarantuje najwyższą czystość i bioprzyswajalność.

Pokazano 1-35 z 118 pozycji
Produkt dodany do ulubionych