Maseczki i glinki do twarzy

Pokazano 1-35 z 43 pozycji

Jeśli marzysz o promiennej i gładkiej cerze, wcale nie musisz wydawać majątku na zabiegi w profesjonalnym spa. Równie dobrze sprawdzą się maseczki. Ich wybór jest przeogromny, a skuteczność potwierdzona. Dobranie idealnego produktu do twojej cery nie będzie trudne. Teraz już nawet te domowe kosmetyki dają podobny efekt jak profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne. nie czekaj zatem. Wymarzona cera jest już tak blisko.

Jaka maseczka do twarzy jest najbardziej skuteczna?

Wybór maseczek jest przeogromny. Różnią się od siebie niemal wszystkim, w tym i postacią. Maseczki dostępne są w żelu, w kremie lub peel off. Co je łączy? Wszystkie muszą wyschnąć. Ich czas schnięcia jest różny, ale można uznać, że najwięcej czasu potrzebują peel off. Nie powinno to dziwić. Dzięki tym maseczkom zmienia się powierzchnia skóry. Działają jak delikatny klej, który z powierzchni twarzy ściąga obumarły naskórek. Niektóre maseczki dogłębnie czyszczą też pory, a jeszcze inne wygładzają strukturę twarzy.

Nieco inaczej działają maseczki w kremie lub w żelu. Mogą ściągać skórę, Zmniejszać widoczność porów. Nawilżają (w tym zdecydowany prym wiodą maseczki w kremie). Niektóre z nich rewitalizują twarz, a jeszcze inne dbają o jej koloryt, wyrównując go. Specyficznym, ale wyjątkowo skutecznym rodzajem, są maseczki z alg. Mają konsystencję żelu, a skuteczność maseczek w kremie.

Wybierając rodzaj maseczki, pamiętaj o tym, że do cery tłustej lepiej używać paseczek w żelu lub peel off. Maseczki w kremie są ciężkie; znacznie lepiej sprawdzają się w przypadku suchej skóry. Po większości maseczek warto również użyć kremu, który umocni osiągnięty efekt.

Rodzaje maseczek do twarzy

Maseczka do wszystkiego nie istnieje. Znacznie lepiej postawić na produkt dedykowany do określonego typu cery, który ma spełnić określone zadanie. Co może nim być? Rozświetlenie cery. Oczyszczenie skóry twarzy. Wyrównanie kolorytu. Nawilżenie. I wiele, wiele innych. Dzięki tym dedykowanym rozwiązaniom maseczka jest w stanie sprostać nawet najbardziej problematycznej skórze twarzy. Efekty, jakie dają regularnie zabiegi w domu, są oszałamiające.

Maseczki to nie tylko kosmetyk upiększający. To często remedium na wiele dolegliwości skórnych. Jest to również jeden z lepszych sposób radzenia sobie z trądzikiem. Dzięki maseczkom nie tylko zapobiega się mu i chroni przed powstawaniem nowych wyprysków, ale też dba o ogólny stan cery. To natomiast wspiera regenerację skóry. Dzięki temu lepiej odbudowuje się ona po wszelkich dolegliwościach skórnych. Tych mniejszych i większych.

Produkt dodany do ulubionych