Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Bilovit

(liczba produktów: 316)

Pokazano 1-36 z 316 pozycji
Pokazano 1-36 z 316 pozycji

Bilovit powstał w 2019 roku, jako efekt autentycznego zamiłowania do produktów, których skład jest przejrzysty i klarowany. Naszym celem jest tworzenie produktów po które możemy sięgnąć z półek sklepowych, bez potrzeby analizy składu pod kątem niechcianych dodatków i wspomagaczy.

Nasze wszystkie produkty tworzymy sami, lokalnie, w naszej manufakturze w Wieliczce. Chcąc dbać o najwyższą jakość, postanowiliśmy tworzyć produkty od początku do końca, bez udziału pośredników. Produkty wychodzące spod naszej ręki odznaczają się znakomitą jakością i wzorowym składem, który można bez problemu przeczytać.

Surowiec:

Wierzymy, że użyty surowiec jest kluczowy do uzyskania świetnego produktu. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pozyskiwane przez nas surowce był najwyższej jakości, pochodzące od wiarygodnych Dostawców.

Miejsce i sposób produkcji:

Nasze produkty powstają w Wieliczce, gdzie znajduje się nasza manufaktura. W miejsce to włożyliśmy całe nasze serce, dbając o to aby proces produkcyjny był zgodny z naszymi standardami, którymi możemy się pochwalić. Wychodzimy z prostego założenia - im mniej skomplikowany proces produkcyjny, tym produkt jest lepiej przyswajalny, co czyni go zdrowszym, lepszym i zgodnym z naturą.

Etykiety:

Podczas projektowania etykiet marki Bilovit, staraliśmy się, aby odzwierciedlały ducha naszych produktów. Etykiety są minimalistyczne i przejrzyste - takie jak skład naszych produktów.

Doświadczenie:

W naszym życiu zawodowym przez wiele lat współpracowaliśmy z wieloma polskimi jak i zagranicznymi producentami żywności i kosmetyków. Wyciągnęliśmy wnioski. Mając to na uwadze, uważamy, że potrafimy rozróżnić dobry produkt od świetnego. Nasz zespół składa się z pasjonatów i praktyków zdrowego podejścia do życia.

Loading...