Akcesoria kąpielowe

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Naturalne akcesoria kąpielowe powinny stanowić wyposażenie łazienki każdej osoby, dla której kąpiel jest nie tylko czynnością higieniczną, ale również relaksem i przyjemnym spędzeniem czasu. Takie przedmioty potrafią w dużym stopniu umilić codzienny prysznic lub długą kąpiel. Dzięki temu stajemy się rozluźnieni, a stres całego dnia szybko znika. Ważne, aby tego typu akcesoria były naturalne - otrzymamy wówczas gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa stosowania.

Jakie akcesoria kąpielowe wybrać?

Najpopularniejszym przyborem kąpielowym są gąbki i myjki. Pomagają one dokładnie oczyścić skórę i rozprowadzić żel czy mydło z dużą dokładnością. Dodatkowo stanowią swego rodzaju produkt do peelingu, ponieważ ich niejednorodna struktura wspiera usuwanie martwego naskórka i zanieczyszczeń. Bez względu na to, czy preferujemy kąpiel czy szybki prysznic, myjka powinna zawsze nam towarzyszyć. Na wyróżnienie zasługuje gąbka roślinna i morska, o różnych rozmiarach i kształtach. Gąbka kąpielowa do masażu odpręża zmęczone po całym dniu ciało i pozwala na maksymalny relaks. Dzięki temu poprawia się jakość snu.

Kolejnym ciekawym produktem kąpielowym rękawica kąpielowa, stosowana jako alternatywa tradycyjnych gąbek. Jej stosowanie polega na umieszczeniu dłoni wewnątrz produktu, po czym dokonuje się takich samych ruchów myjących lub masujących, co w przypadku myjek. Jeśli chcemy wybrać produkt przyjazny dla natury, skuteczny i jednocześnie delikatny dla każdego rodzaju skóry, dobrym wyborem będzie rękawica z lnu naturalnego do kąpieli. Zaletą rękawic jest możliwość prania ich w pralce, dzięki czemu mamy gwarancję jeszcze wyższej higieny. 

Produktów zwiększających przyjemność brania kąpieli jest znacznie więcej. Są one równie ważne, co naturalne kosmetyki i środki myjące. Aby kąpiel była efektywna i aby korzystnie wpływała na samopoczucie, zdrowie i urodę, należy korzystać z mydeł, żeli pod prysznic, preparatów do higieny intymnej czy kul do kąpieli. Produkty te muszą jednak posiadać wysoką jakość, na którą wskazuje naturalny, bezpieczny skład. 

Dlaczego warto wybrać naturalne akcesoria kąpielowe?

Naturalne przybory do kąpieli posiadają wiele zalet związanych z tworzywem, z którego zostały wykonane. Przede wszystkim:

  • są hipoalergiczne, nie powodują podrażnień skóry
  • całkowicie bezpieczne, nawet w przypadku alergików czy osób wyjątkowo wrażliwych
  • są biodegradowalne, a więc przyjazne dla środowiska
  • są przyjemne w kontakcie ze skórą
  • wykazują wielokierunkowe działanie - w tym: myjące, masujące i peelingujące

Wprawdzie takie produkty są nieco droższe, jednak cena ta warta jest wyjątkowych chwil oraz maksymalnego komfortu podczas kąpieli. Szczególnie, że cechują się wysoką wytrzymałością, posłużą więc użytkownikowi przez dłuższy czas. Akcesoria kąpielowe mogą stanowić zarówno część praktyczną codziennych czynności pielęgnacyjnych, jak i odpowiadać za komfort psychiczny i relaks. Dodatkowo bardzo dobrze wkomponowują się w wystrój każdej łazienki.

Produkt dodany do ulubionych