Odstraszacze zwierząt

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

W każdym ogrodzie nagle mogą pojawić się nieproszeni goście i o ile nie czynią w nim żadnej szkody, ich obecność nie powinna dla nas stanowić większego problemu. A jednak, odwiedzające nasz ogród psy i koty, a także działalność gryzoni czy też kretów może sprawić, że w naszej zielonej przestrzeni pojawią się zniszczenia, których regularne usuwanie może być absorbujące i irytujące. Chcąc więc rozwiązać tego typu problem w pełni profesjonalnie- warto zaopatrzyć się w odstraszacze zwierząt. Tego rodzaju asortyment prezentujemy właśnie w tej kategorii. Są to produkty, które charakteryzują się wysoką skutecznością, za którymi stoją znane i renomowane marki. Warto już teraz sprawdzić, jakiego środka użyć, aby profesjonalnie zatroszczyć się o ład i porządek w swojej oazie zieleni. 

Preparaty odstraszające psy i koty

Preparaty, które stosuje się po to, aby odstraszyć psy oraz koty są dostępne zarówno w formie granulatu jak i płynu. Są to preparaty biobójcze, a więc należy zachować specjalne środki ostrożności podczas ich stosowania. Dzięki zastosowaniu takich produktów można pozbyć się zanieczyszczeń pozostawianych przez te zwierzęta z ważnych dla nas miejsc, np. z tarasu, podjazdu, piaskownicy, rabat czy też placów zabaw. Używając takich preparatów warto mieć na uwadze, aby regularnie powtarzać zabieg ich aplikacji, aby uzyskany efekt mógł utrzymywać się przez cały czas. 

Środki, które będą skuteczne na gryzonie i krety

Jednym z bardziej interesujących preparatów są odstraszacze, które są w pełni przyjazne dla środowiska, gdyż nie zawierają w sobie żadnych środków chemicznych, a mowa tutaj o odstraszaczach, które emitują odpowiednie fale dźwiękowe oraz drgania, które skutecznie oddziałują na gryzonie, krety czy też nornice. Tego typu odstraszacz można po prostu wbić w ziemię, dostępna jest też wersja tego urządzenia ze specjalnym panelem solarnych, dzięki czemu odstraszacz staje się urządzeniem w pełni samowystarczalnym. Obok odstraszaczy ultradźwiękowych proponujemy także specjalne świece do odstraszania kretów. Działają one w taki sposób, że podczas ich palenia na danym obszarze pojawiają się opary specjalnej substancji aktywnej o działaniu odstraszającym te zwierzęta. Z kolei ciekawym produktem, który sprawdzi się w przypadku gryzoni będzie gęsta pasta, którą z powodzeniem można będzie stosować zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu budynków. Dzięki tym produktom można podjąć naprawdę skuteczne działania, które pozwolą pozbyć się na problemu z różnymi szkodnikami tego rodzaju. 

 

Produkt dodany do ulubionych